Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 2 napja álmodom a babáról....

2 napja álmodom a babáról. Még van 3 hetem szülésig. Talán jelent valamit?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 05:41
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Én már hetek óta a babáról álmodok, folyamatosan. Jót is, és sajnos rosszat is. Esetleg annyit jelenthet, hogy várod hogy Veled legyen.


Könnyű szülést.


33 hetes.

2010. jan. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, jelent :)) Azt, hogy nagyon foglalkoztat, hogy milyen lesz Ő, hogy is fog menni minden, miután megszületik. Boldog babavárást és könnyű szülést!
2010. jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az utolsó hozzászólóval értek egyet, tényleg azt jelenti hogy már szinte minden gondolatod körülötte forog, alig várod hogy köztetek lehessen.

Szüléssel kapcsolatosan nem hiszem, max. véletlen. Én pl. első perctől fogva vele álmodtam, igaz reggelre soha nem emlékeztem hogyan is nézett ki álmomban, viszont a szülés előtti 2 hétben már nem álmodtam róla. Na jó ez lehet azért volt mert már aludni sem tudtam akkora volt a pocakom, hogy féltem ha elalszom mélyen valahogy megnyomhatom, plusz állandóan a wc-re jártam mert annyira nyomta a hólyagom a picike.

2010. jan. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!