Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ezek az álomrészletek?

Mit jelent ezek az álomrészletek?

Figyelt kérdés

1.: Egyik csaj, aki régebben tetszett, annak a barátnője írt nekem facebook-on, hogy mennyire összetört, valami nyakláncot emlegetett, amit tőlem kapott (a valóságban nem kapott semmilyen nyakláncot) és még azt mondta, hogy milyen sokat "sír a tengerparton". Ezután kitöröltem azt az üzenetet és a barátnőt is letiltottam. (Lehetséges, hogy most sikerült kihevernem mindent? Július elején-közepén mondta, hogy ne legyen köztünk semmi sem, addig viszont plátói szerelem volt, tudott róla és kb. fél évig ment ez...)

2.: Haverom felhívott, mondta, hogy várt rám valahol, de én nem mentem oda, ezért nagyot csalódott bennem, majd elkezdett egy halkan sírni, tényleg csak az első hangokat hallottam, majd utána semmi sem volt, mintha megsüketültem volna. Ezután letettem a telefont.

3.: Az a csaj üldözött, akinél most próbálkozok. Ott volt a barátnője is, de az arcát homályosan láttam. Futottam és ők is futottak. Felszálltam egy buszra, majd egy kicsit mentem. Valahogyan megint ott voltak mögöttem. Elkezdtem futni, majd leültem egy padra, azután ők is leültek, majd elkezdtünk beszélgetni. Ezután felkeltem. (Mivel én próbálok udvarolni neki, így a valóságban én vagyok az üldöző, Ő pedig az üldözött. De az álomban meg fordítva volt. Jelentheti azt, hogy most minden jobban fog alakulni? Eddig mindig csak plátói szerelem és erősebb visszautasításokban volt részem. Ezek alapján most nem lesz visszautasítás?)



2014. aug. 22. 21:49
 1/2 A kérdező kommentje:
*jelentenek
2014. aug. 22. 21:49
 2/2 beglerbég ***** válasza:

Igazából a saját álmaidat csak te érted legjobban.

Ha engem kérdezel, ez azt jelentheti, hogy a múltbéli vágyaiddal már leszámoltál. Szeretnéd, hogy a mostani kapcsolatod összejöjjön, de tartasz attól, hogy a lány barátai esetleg ellened hangolják, továbbá az, hogy ha új barátnőd lesz azzal esetleg romlik a kapcsolatod a barátoddal.


Azt, hogy lesz-e visszautasítás, vagy sem, azt nem fogják az álmaid megválaszolni. Csak annyit fejthetsz ki belőlük, hogy jelenleg mik foglalkoztatnak/aggasztanak.


Próbáld meg, aztán kiderül.

Hajrá, hajrá! :)

2014. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!