Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Az ember jó esetben 5 percet álmodik de én ennél sokkal többet.

Kicsit vicces lehet vagy nevetséges, de a következőket álmodtam:

Azt álmodtam, hogy állok esőben a buszmegállóban. Egy kicsit a jövőben járunk, talán 2020 vagy '30. Szóval állok a buszmegállóban és meghallom, hogy valaki a (gonosz) sith-ekről beszélgetnek. Valaki rettegve, halkan próbál mesélni, hogy ha elmondja amit ő tud, akkor őt a sithek megölik. Ekkor én közbe vágtam: "Kik akarnak megölni? A sithek? Miért" Ő erre elrohant és én gondoltam magamban, hogy ezt nem hagyhatom annyiban. Ekkor hirtelen eszembe jutott, hogy én Jedi-lovag vagyok és meg is láttam a derekamon a fénykardom, amiből 2 volt. Ekkor elkezdtem őt követni, hátha elvezet a sithekhez, mert végeznem kell a gonosszal. Ekkor valami vonatra szállt fel, ami magasan volt. Az Erővel helyből 10 emelet magasat ugrottam a vonat tetejére. Ekkor van egy képszakadás és a következő, hogy anyámat túszul ejtették a sithek (az ember (nem emlékszem, hogy férfi volt-e vagy nő) valahogy eltűnt) és azt mondják, csak úgy menthetem meg anyámat, ha átállok hozzájuk. Én nem akartam, ők erre megölték. Én dühömbe megöltem az egyik sith-et, de a másikat nem sikerült és hirtelen arra eszméltem rá, hogy engedtem a dühömnek, holott nem szabadott volna és hogy milyen hatalmas a sötét oldal, tehát átálltam. Mivel a másik sith erre számított, ezért nem ölt meg, hanem a tanítványának fogadott fel. Ekkor küldetést kaptam, hogy kutassam fel az egyik jedit és öljem meg. Felkutattam és én Erő-villámokkal (mint Dart Sidious) próbáltam rátámadni, ami sokadjára sikerült csak és kis intenzivitással. Hogy megöltem-e, arra nem emlékszem. Ekkor én felébredtem. Hajnali 2 volt.

De utána visszaaludtam és még arra is emlélszem. De ez már rövid. Egy lottózóban voltam (a jelenben) és egy nőnek segítettem tippmixet kitölteni, mert ő nem tudja, hogy kell. Érdekes, hogy a segédszelvény hátoldalára fákat rajzoltam.

Ennyi.

Hogy miért álmodtam résztvevője ként a star wars-ban és hogy utána miért álmodtam lottózóról, nem tudom.

Kérlek segítsetek, mert érdekel, hogy mit jelent, ha van-e egyáltalán jelentősége.

Légyszi, csak értelmes válaszokat írjatkok, kritizálásokkal hadjatok.



2014. júl. 18. 15:01
 1/4 anonim válasza:

Hát a sith , meg anyád is szimbolizálhat valamit. Van aki elvileg megálmodja a jövőt, lehet segítesz mixet tőlteni egy csajnak.

De annyit, hogy saját dolgaidat te értheted meg, esetleg van ember akivel megértheted a saját szimbólumaid. Ha olvasol álomnaplót akkor amiatt jelenhet meg az álomban talán.

Például én kérdezhetném tőled: egy köteg hosszú döglött fehér kígyó mit jelent? Hát még én se tudom.

2014. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen semmit :)

Ha olyat álmodtál volna, hogy meghúznak matekból az még csak-csak megtörténhet, dehogy 30 emeletett ugrállj a tippmixes villámotszóró anyukádhoz, eléggé valószínűtlen :)

2014. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy valahonnan pénzhez jutsz. Lehet, hogy a szerencsejátékból, de lehet az is, hogy teljesen másik forrásból, az is lehet, hogy olyan helyről jutsz pénzhez, amiről abszolút nem számítasz. Ez nem túl sok pénz, de elegendő lesz ahoz, hogy örömöt okozzon. Amennyiben, nincsen párod, akkor lehet, hogy mostanában fog beköszönteni és lehet, hogy ez fog örömet okozni, mert számodra kincset ér.

De vigyázz! A folyamat során rágalom érhet. Ha tényleg nem emlékszel, hogy megölted, akkor csak érhet! Nem biztos, hogy fog is.

2014. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 metalgirl098 válasza:
Szerintem félhetsz valamitől, anyukáddal kapcsolatban. A két álomnak pedig nem biztos, hogy van köze egymáshoz. Ez egyszerű pszichológia, de neked kell elkondolkoznod rajta. De az elsővel értek egyet. Én álmomban tojáshéjat hányok, de ha ezt így megkérdezem tőled, nem fogod tudni, mit jelent, mert nem ismersz.
2014. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!