Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Annyira rémes álmom volt...

Enkerekelnezest kérdése:

Annyira rémes álmom volt Szerintetek mit jelent? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval a tesóm jár egy sportolni ilyen tömegsport szerű és azt álmodtam,hogy most a kertünkben tartották az edzést köröket futottak én is belálltam de az volt a fura hogy a kert végében ott volt egy Fekete limuzin és utána állt egy harckocsi A limuzinba nem lehetett belátni mert sötét volt és amikor elfutottam mellette valaki rámlőtt és összeestem Valahogy befort a sebem a kicsik tovább edzettek Utána jött egy nagy harckocsi tele piros ruhába öltözött férfiakkal és fegyverekkel Sorba kellet állnunk és most már anya is ott volt és mindig lelöttek egy gyereket és mondták is a nevét De nem mindenkit öltek meg közben az egyik katona egy furcsa nyelven motyogott valamit

Azután minden gyerek átváltozott bábuvá Anyával össze szedtük és menekültünk a kórházba velük de annyira lassan tudtunk csak futni és a katonák a kocsival követtek

eljutottam a kórház bejáratáig de ott elestem az átváltozott bábú gyerekek meg szanaszét szóródtak és elvesződtek

annyira rossz volt ez az álom és valóságos Sírva keltem fel és még most is félek ha rá gondolok Még sosem álmodtam ekkora marhaságot Szerintetek mit jelent? (a fura az hogy ma mentek kirándulni a tesómék ezzel a csapattal)

Bocsi kicsit hosszú



#gyerekek #katona #rémálom #Fekete limuzin
2014. jún. 20. 11:48
 1/4 anonim válasza:
Azt hogy valami hülyeséget néztél lefekvés előtt.
2014. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem néztem tv-t mert későn értem haza
2014. jún. 20. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
akkor KORÁBBAN néztél valami hülyeséget a tévében.. most minden kiba** álmodat ide fogod leírni ismeretleneknek, pubi?
2014. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ahogy mondod de te csak menny vissza a WC-be és játssz tovább:)
2014. jún. 20. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!