Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogyha átveszem...

Miért van az, hogyha átveszem az álmom felett az irányítást, az "instabillá" válik?

Figyelt kérdés
Ahányszor csak felfogom azt, hogy álmodok, az valahogy elkezd összefüggéstelenül viselkedni, majd elég hamar összeomlik, ergo felébredek. Kb. 30 másodpercnél tovább nem bírok rá koncentrálni.
2014. jún. 9. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert a tudatos álmodás a legtöbbször akkor történik, amikor már közel vagy a felébredéshez. Az agy egy része már érzi a külvilágot (ez segít abban, hogy felismerd az álmot), majd fel is ébred.
2014. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is szoktam igy lenni, de akkor felébredés után tovább "álmodok" kómásan
2014. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az jó, ha ti felébredtek, mert nem mindenki tud.

Általában ébredés közeli állapotban van ez, mikor már az agyad kezd ébredezni.

Én van, hogy szó szerint az álmaimban maradok, nagyon nehezen ébredek fel, ha boldog vagyok álmomban, csak akkor bírok felébredni ha felkeltenek, viszont rémálom esetén, volt hogy levágták a karom, de viszont én irányítottam, szörnyű volt, mert nem ébredtem fel. Végül álmomban torkaszakadtából üvölteni kezdtem, aztán üvöltve felébredtem.

2014. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na végre egy jó kérdés!


Mi az oka ennek?


Az Eredet című film képekben mutatta be véleményem szerint ezt a folyamatot.


Az álmot az álmodó belealvása (hite) táplálja... amikor az álmodó elkezd felébredni, az álom elkezd magábaroskadni, mert elveszítette támaszát, az álmodót.

Az álomhoz szükséges energiát az álmodó közli.

2014. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!