Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom vagy valóság?

Álom vagy valóság?

Figyelt kérdés
Múlt héten pénteken 13.-án!, telihold is volt,valamint tizmilliószoros nap. Ezen az éjszakán a következő történt velem: nem tudom, hogy valóban álmodtam vagy tényleg megtörtént? Szóval, "álmomban" ugyanúgy aludtam, ahogyan a valóságban is. Éreztem, hogy megérintette valaki a karom, felnéztem és egy olyan nő vagy kisfiú nézett lehajolva rám, akinek a feje be volt tekerve kendővel és szempillája sem volt, mint, amikor vki kemoterápiát kap és kihullik. Viszont én gyengének éreztem magam, de próbáltam az erőmet összeszedni és ellöktem magamtól a szellemet és ekkor riadtam fel. Mikor felébredtem, a telihold sütött közvetlenül a szemembe és nagyon valóságosnak tűnt az álmom. Ezek után pár perccel, csak a bal oldalamon végig hidegrázás szerű érzést éreztem, de nem úgy, mint mikor fázok, hanem furcsa érzéssel. Hát nem tudom, hogy ez mi lehetett? Utána két napig elhunyt szeretteimmel álmodtam.
2014. jún. 17. 15:25
 1/7 anonim válasza:
valószínűleg a telihold rossz hatással van a szervezetedre,kb mint a frontérzékenyeknek a ciklon... ez csak egy rossz álom volt.
2014. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Legoman ***** válasza:

Lehetett egy rossz álom is, de én mikor szellemmel álmodom, az általában már aznap este megjelenik nekem.

A hidegrázás az energiákat jelezte, hogy van ott valami, ezért arra is következtethetünk, hogy az nő vagy kisfiú, akit álmodban láttál, éjszaka miközben te aludtál ott volt nálad, és a karodat fogta vagy csak olyan érzést keltett benned.

De konkrétan milyen érzés volt látni? Jó vagy rossz? Mert ennek is van lényege, vagy hogy nem-e fájt a karod az érintett területen, ahol a hidegrázást érezted. Ezeket majd írd le, mert akkor konkrétabb választ birok adni, ha akarod privát üzit is küldhetsz. :)

2014. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem éreztem fájdalmat, csak megérintette a karom. Az a valaki nyugodtnak tűnt, semmit nem láttam az arcán, csak nyugodtan nézett. Én azt éreztem, hogy mérges vagyok rá és félek, éppen ezért is löktem el onnan. Amikor felébredtem, utána nem voltam túlságosan megijedve, de rossz érzés volt a gyomromban. Viszont úgy gondolom, tudatosan kerültem azt, hogy ezen gondolkodjak, de tudat alatt mégiscsak motoszkált bennem ez a "történet", hiszen két éjszaka is szellemekkel álmodtam.
2014. jún. 18. 14:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, és nem ott éreztem a hidegrázást, ahol a karom megérintette, mert ez a jobb karom volt, én pedig a bal oldalamon éreztem végig, a lábamtól egészen a fejemig.
2014. jún. 18. 14:11
 5/7 Legoman ***** válasza:

Szerintem az is lehet, hogy segítséget akart tőled kérni, csak nem tudta hogyan. Ha többször megjelenik álmodban vagy meglátod a valóságban, akkor kérdezd meg tőle, hogy mit akar tőled. És a legfontosabb szabály, amit ilyenkor bekell tartani:

Ne engedd, hogy félelmet keltsen benned! (Tudom hogy nehéz)

Mindig legyél kedves vele! Azaz ne szólj hozzá durván, ne beszélj vele csúnyán...

Ha ezeket betartod, semmi gond nem lesz. :)

2014. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a segítséged! Majd sütök neki sütit, mire jön :-), nehogy mérges legyen.
2014. jún. 19. 14:41
 7/7 Legoman ***** válasza:
Okés! :D
2014. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!