Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek az álmok és a...

Szerintetek az álmok és a valóság között van összefüggés?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy az álmok utalhatnak a valóság felé?

Én mindig a szüleim házát álmodom bele az álmomba és eddig mindég hazatértem oda minden párkapcsolat szakításom után.

Múlt éjjel azt álmodtam hogy férjem és anyósom elzavartak innét mert azt mondták lusta vagyok és nem csinálok semmit.

A valóságban senki nem utalt még rá bár nem vagyok mindig aktív, vannak napok hogy csak piszmogok a házi munkával, és nem sok látszata van.

Szerintetek miből fakad az álmom?



2014. ápr. 8. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Félelemből fakad. Hogy jogos-e vagy sem, azt nem lehet tudni.

A ház általában az embert magát jelenti, és ha szakítasz, az tényleg olyan, mintha kicsit visszaköltöznél magadba.

2014. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tubifex ***** válasza:
szerintem abból is adódhat, hogy tudod hogy elvárják tőled az aktivitást, de ez olykor-olykor elmarad és emiatt lelkiismeret furdalásod van
2014. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!