Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » SOS. Mit jelenthet ez az álom...

SOS. Mit jelenthet ez az álom és miért ilyen valóság hű?

Figyelt kérdés

Tegnap este elmentem a barátnőimmel (5-en lányok) egy pubba és ittam egy italt, majd mikor hazaértem ezt álmodtam:


Kicsit ittasan megyünk így öten valahol, mikor ránk támadnak és elveszik a táskámat (csak az enyémet), majd tovább sétálunk (nem foglalkoztam azzal, hogy kiraboltak) és egy kihalt kosárpályánál vagyunk ahol ott van hagyva a táska és minden meg van benne kivéve a pénzem és a bérletem (tehát csak ennyit vittek el belőle) majd oda jön egy kis cigány fiú aki meg akar verni, mert én elvettem a nadrágját. Majd miután bebizonyitattam, hogy nincs nálam elmondta, hogy azok is cigányok voltak akik elvették a táskámat.


Ezután felébredtem és muszáj voltam megnézni, mert azt éreztem, hogy ez valójában megtörtént. Egyébként nem szoktam emlékezni az álmaimra soha sem.



2014. máj. 6. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent.
2014. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is szoktak néha nagyon élénk álmaim lenni, de szerintem csak azt jelenti, hogy vagy tudat alatt féltél este, hogy ki fognak rabolni, vagy hallottál valami ilyesmit, vagy láttál egy cigány gyereket, stb. Többnyire az átélt dolgokat dolgozza fel ilyenkor az agyunk. Persze lehet azt mondani, hogy egy jóslat, és hát sosem tudhatjuk, jobb, ha legközelebb azért vigyázol magadra.
2014. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az álom nem más, mint gondolatok, hangok, képek és érzések sokasága, amelyek az agyon futnak át alvás közben.


Az álom ezoterikus magyarázata és fejtegetése véleményem szerint butaság. (Ezzel nem akarok senkit megbántani, aki akar, az higgyen benne nyugodtan!)


Az álmok tudományos okairól és kialakulásáról nálam okosabb embereket, az úgynevezett onirológia tudománnyal foglalkozó kutatókat, szakembereket kell kérdezni. Ha nagyon érdekel a téma akkor utána járhatsz, de nem hinném, hogy ez annyira fontos volna... :)

2014. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!