Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az baj ha általába csak rossz...

PurplePeach kérdése:

Az baj ha általába csak rossz álmom van?

Figyelt kérdés
ömm...igen azért rosszak az álmaim mert nem egyszer nyomasztóak és szinte mindig meghalok benne, nem egyszer ismétlődnek!! Szóval sokat szenvedek bennük..de az életem viszont nagyon boldog, jó és mégis ilyen az álmom??

2014. ápr. 22. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A rossz csak azért rossz mert megtanultad, hogy rossz. Próbáld meg objektívebben nézni a dolgokat, akár jót, és a rosszat.
2014. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annak ellenére hogy boldog vagy az életedben valami talán tudat alatt nyomaszt. talán a lelkiismereted miatt élsz ilyen általad megérdemelt szörnyűséges álmokat persze az az álmok jellegétől is függ (tartalma)
2014. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy általában így szokott lenni, ahogy nálad is. Tehát rossz álmok - boldog élet; jó álmok - boldogtalan élet párosok szoktak általában lenni. /Mondjuk nálam ez pont nem teljesül. Nálam nyomasztó, rossz, furcsa álmok és boldogtalan, kilátástalan élet páros van./
2014. ápr. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ilyenkor csak az agyad szelektálja a marhaságokat, és a felesleges dolgokat.
2014. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Huh. Köszi a kommenteket :D de pl.: ami innen úgy megragadott hogy nyomaszt valami és a suli miatt sokszor stresszelek.. És nem szeretnék nagyképű lenni de nem szoktam rosszat tenni senkinek és semminek szóval nem nagyon értem hogy miért ilyen álmaim vannak. :/
2014. máj. 31. 23:13
 6/6 anonim válasza:
Mondom, csak szelektál az agyad... Milyen filmeket szoktál nézni általában? Milyen könyveket olvasol? Számítógépes játékokkal szoktál játszani? Általában ilyenektől szokott előfordulni a gyakori rossz álom.
2014. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!