Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már egy hónapja ugyanarról...

Már egy hónapja ugyanarról álmodom. Vajon ez mit jelenthet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Aki esetleg jártas ebben vagy ért valamilyen szinten ehhez, tudna nekem segíteni? Egy hónapja folyamatosan csak arról álmodom, hogy egy bálban vagyok és táncolunk, de egyszer csak megjelenik egy férfi és elkezdek vele is táncolni, viszont soha nem látom az arcát, és pont amikor felfedné a kilétét, mindig felébredek. Ez mit jelenthet? Az álmomban még azt is érzem, hogy nagyon kötődöm hozzá. (komolytalan válaszoktól kíméljetek)

2014. ápr. 15. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs párod. (az álmodból úgy gondolom nincs)

Van egy férfi az életedben akiről már tudat alatt tudod, hogy nagyon jól éreznéd magad vele. A lelked már érzi, hogy megtalálta a párját, de az eszed még nem ismerte fel. Szerintem e sorokat olvasva lehet, hogy már gondoltál is valakire.

Lehet azért nem látod az arcát, mert még csak virtuálisan ismeritek egymást?


Ha van párod.

Akkor elég zavaros a helyzet. Lehet a párodat jelképezi ez a férfi, akivel jól érzed magad, de egyáltalán nem ismered.

Vagy jelképezhet úgy is egy férfit mint ha nem lenne párod. Ebben az esetben nem lehet mély a jelenlegi pároddal a kapcsolatod.

2014. ápr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Teljesen egyszerű.Van egy hódolód, aki jártas az ezotériában, és a boszorkányságban, ő próbálja így a te álmaidon keresztül felhívni magára a figyelmet. Csak próbálja minél titokzatosabbnak mutatni magát.Több mint valószínű, hogy már próbálkozik szerelmi kötéssel is nálad. Figyelj a tágabb környezetedre, mert a közeledbe lehet az illető.
2014. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!