Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Már egy hónapja...

Mit jelent? Már egy hónapja majdnem minden nap ezt álmodom.

Figyelt kérdés

Azt, hogy megcsalom a párom. Amikor felkelek minden részletre pontosan emlékszem. Legtöbbször nem ismerem azt, akivel megcsalom, de például tegnap az unokatestvérével voltam álmomban.

Miért álmondom én ezt ennyiszer?


2013. aug. 22. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az az ismeretlen személlyel valóban találkoztál csak az agyad ezt elraktározta és felhasználta, ez jusson eszedbe ha olyas valakivel álmodsz akit nem ismersz ;-)
2013. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez attól független még nem válaszolja meg a kérdésem. De jó tudni, hogy létező személy van az álmomban :D
2013. aug. 22. 23:06
 3/3 anonim ***** válasza:

biztosan eljátszottál valamikor a gondolattal, hogy milyen lehet esetleg mással....

nincsenek misztikumok az álmokban, szerintem az embert foglalkoztató dolgok, fura gondolatok, felidézett emlékek, látottak, elgondolkodtató momentumok és érzelmek térnek vissza alváskor...

amúgy meg akivel az ember együtt van álmában, nem feltétlen vonzó, én egyszer azt álmodtam, hogy a torrente kinézetű kollégámmal (akit nagyon visszataszítónak és utálatosnak találtam) huncutkodtam. - utáltam reggel magam... de azért lehetett ez, mert próbáltam elképzelni az emberséges, kedves vonásait a fickónak, ez lett a vége :) :)

2013. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!