Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most már 2.-szorra álmodom zsinórban ugyanazt a dolgot (csak a körülmények mások) ilyen atombomba szerű(néha robbanás). Az történik hogy mennek a cselekmények, és akkor egyszercsak bekövetkezik ez a robbanás, és nagyon meleg lesz. nem tart sokáig csak féncsóvák meg forróság mindenhol. én meg akik ott vannak(ismerősök) nyílt terepen vagyunk, csak így lazán bebújunk egy oszlop mögé vagy ilyesmi, de senki sem hal meg, csak max megsérül. Ezekben az álmaimban én ilyen "szuperember vagyok" mindenki felnéz rám, én vagyok az isten stb. Sokszor volt már hogy megálmodtam dolgokat, anyukámtól örököltem a 6. érzékemet. Szerintetek mit jelenthet? Előre is köszi a választ! :)

2014. ápr. 8. 19:59
 1/2 anonim válasza:

atombomba. A veszély az egész világot fenyegeti, cagy az egész világ felől várható. Az Ön kapcsolata a külvilággal nagyon könnyen teljesen megszakadhat. Hiába vágyik vissza a múltba, Önnek csak jelene van és jövője, ha erőfeszítéseket tesz más emberekkel való kapcsolatainak erősítésére, és nem robbantja fel indulataival az Önt körülvevő világot. (!)


hős. Ez is Ön! Vágya - hőssé lenni - bátorrá teheti, erőfeszítésekre serkenti. Ha a józan ész kontrolljával társul, a hétköznapok hősévé válhat.

Az álmoskönyvek szerint ha hősként ünneplik álmában, jelentheti, hogy az utóbbi időben túl sok kellemetlenség érte, barátai igazságtalanúl csúfolódtak, és akinek sokat ad a véleményére, nem védte meg. Ily módon ez az álom mintha ki akarná egyenlíteni a valóság és a fantázia között megbillent egyensúlyt. Ha azonban az álombéli hős valaki más, akkor igen jót jelent: a közeljövőben kedvező üzleti ajánlatot kap.

2014. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi azért remélem nem robban fel a világ :D Bár azért nem panaszkodom az életemre, szóval nem tom hogy miért akarja kiegyenlíteni:) Mindegy remélem többet nem álmodom ezt :)
2014. ápr. 9. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!