Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez miféle álom volt? Nagyon...

Ez miféle álom volt? Nagyon furcsa, az exem szerepelt benne.28F

Figyelt kérdés
Különös volt,maga az álom is az én szobámban játszódott, én aludtam az ágyamban(ahogy a valóságba is pont úgy) és arra keltem fel (az álomban) hogy a volt barátnőm valamit csinált, talán tanult az éjszaka közepén vagy nem tudom. Ekkor hatalmas vihar volt, én szóltam neki hogy fejezze be és jöjjön feküdjön le ,először nem akart de végül odabújt mellém átöleltem, és így voltunk egy kis ideig,majd egy villám odacsapott a szobaablak mellé ,hatalmasat szólt. Itt véget is ért az egész.

2014. ápr. 6. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A múltad része volt, és most előjött egy álomban. Ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget.

Én pl. egyszer Friderikusszal szexeltem, pedig egyáltalán semmi vonzót nem látok benne, sőt... Mégis ezt álmodtam, és kellemes álom volt.

2014. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát lrhet. de olyan fura feelingje volt ilyen sosem fordult elö
2014. ápr. 7. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!