Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szellemet láttam álmomban!...

Szellemet láttam álmomban! Mit jelent? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy az ágyam előtt egy szellem mászik 4 kézláb és még egy pár ott kísért a szobámban,nagyon féltem kiabáltam és sírtam..

2014. febr. 7. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Álmodtad. Rémálom volt. Néha előfordul. Nincs jelentősége, még ha egy darabig így is fogod érezni. Az álmok csupán az agy kontrollálatlan állapotban (pl. alvás) történő játéka.
2014. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Ez jó: egy négykézláb mászó szellem. :DDD


Még ha nem is tudnád, hogy álom volt, annyira valóságosnak tűnt, már ebből is sejthetnéd, hogy nem igaz. A szellemek nem csinálnak ilyesmit. :D


Ha pedig elég rendetlenség van a szobádban, és tele van az ágyad alatt mindenfélével, akkor oda sem férnek be, úgyhogy nem kell aggódnod. :)


Viccen kívül: Semmit sem jelent. Legfeljebb azt, hogy túl sok szellemes filmet láttál vagy történetet olvastál mostanában. Vagy a lüke haverjaid ijesztgettek ilyesmivel.

2014. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szellem:

- annak a fantomnak a szimbóluma, amelyet éltünkben kergetünk.

- szellemet látni: kellemetlen dolgokat tudunk meg

- beszélni vele: jó benyomást keltünk

By: Mit jelentenek az álmok? 1976-os kiadás

2014. febr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát:) még annyit,hogy nem szeretem a horror filmeket és nem néztem semmilyen szellemes filmet,és nem olvastam róluk :)
2014. febr. 9. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:

...És igazából nem is ismered a "szellem" szót. :D

Csak úgy, hirtelen, a semmiből megjelentek álmodban ezek a furcsa, lepedőruhás figurák, és te valami sugallat által tudtad, hogy ők a szellemek, akik kísérteni szoktak. :D


Ezt a kérdést szerintem nem az Ezóba kellett volna átrakniuk a modiknak a Tudományokból, hanem a Humorba. :D

2014. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BringaManó válasza:
55%

Már a négykézlábas röhögésnél is gyanús volt, hogy te azt gondolod, hogy a szellem, az egy lebegő lepedő, aminek van két szeme, de most már látom, hogy valóban... :-/

Pedig éppen a négykézláb mászásból jól látszik, hogy itt nem pont erről van szó, hanem valami antropomorf izé, akiből esetleg csak azért lehet tudni,hogy szellem, mert áttetsző/átlátszó, aurája van, vagy egyszerűen egy már meghalt ember mászkál ott.


Remélem, segítettem.

(Látod, nekem még a legkomolyabb válaszom is szellemes. Hú, de gyenge volt... :-)


[És őszintén remélem, hogy ha élőben találkozol valakiel, aki álmában fél és kiabál és sír, akkor nem ilyen rekordmennyiségű (ki)röhögéssel kúrálod... :-) ]

2014. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez most nekem szólt, ugye?


Akkor:

1. Nem, nem gondolom, hogy a szellem egy lebegő lepedő stb. Csak tudom, hogy sokan így gondolják.

2. Lehet, hogy antropomorf izé, de én nem hiszek ebben (sem). Az aurában sem, akár áttetsző, akár átlátszó, akár színes.

3. A halott emberek meg aztán egyáltalán nem mászkálnak, pont. A "szellemük" sem.

4. Ha élőben találkozom valakivel, akkor megnyugtatom, hogy nem kell félnie, elmondom, hogy nincsenek szellemek (meg mumusok és hasonlók sem).

De többnyire online is "anyjuk helyett anyjuk vagyok", lásd például:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__36..

(Úgy emlékeztem, ott is a szellemek voltak az alapfélelem, ezért kerestem meg pont ezt. De még tudnék mutatni jónéhány hasonlót...)


Egyébként meg szerintem TE VAGY a szellem. Legalábbis mostanában megint engem kísértesz a különböző kérdéseknél... :PPP

2014. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!