Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan lehetne megidézni egy...

Hogyan lehetne megidézni egy szellemet?

Figyelt kérdés

Szóval egyedül vagyok, ehhez nem jó ha 3,4,5 ember kell csak én!

ez az életem, régi barátommal jártuk, az erdőket , az elhagyatott házakat és elhagyatott temetőket! de ezt nem tudm , hogyan kell szellemet idézni! :S ha bírom a keresőbe akkor vagy baromságot hoz ki vagy azt hogy 5-en üljetek le egy körbe! kérlek, fontos lenne, szeretném tudni hogyan kell! Előre is köszi! és csak értelmes válaszokat légyszi! (L)


2010. márc. 17. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Már megbocsáss, de erre hogy lehetne értelmes választ írni? Hány éves vagy? 13-14 fogadjunk...

Ne érdekeljen a szellemidézés, mert általában ez nagyon balul szokott elsülni. A szellemek nem azért vannak a világon, hogy minden ember elkezdje őket idézgetni, meg piszkálni. Aztán meg olyan sokkot kapsz, hogy mész velük a temetőbe. Hagyjad őket békén...

2010. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ülj le egy asztalhoz, igyál meg 4üveg guttalaxot, ezután ragaszd oda magad a székhez. fontos, hogy ne legyen rajtad nadrág, szal bőröd ragaszd a fához és várd a hatást. tuti megjelenik mindenki.
2010. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez a "húdemilyen következménye" lesz dolog kicsit már túlrágott csont nem? Hiszen még nem láttunk kiszabadult démonokat, nem láttunk világpusztításra kiképzett szellemeket.
2010. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért a tudomány témába? Jó lenne valami ezotéria téma.
2010. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

jah....köszi! tudjátok a nagypapámat szeretném megidézni tudván , hogy jó helyen van e! köszönöm a a teljesen hasznos válaszokat! ilyenkor miért is irtok? az életetekből elvest 2 percet! most 2 perccel gazdagabbak lennétek! nem zaklatom a szellemeket, hanem megfigyelem, hogy egyáltalán léteznek-e. hogy milyen jeleket tudnak adni. és mi van akkor ha nem te kezdet a kapcsolat teremtést? mi van ha ő jött el először és ezért keltett bennem kíváncsiságot? És még sok-sok okot tudnék mondani amiért szeretnék 2 szellemmel beszélni! 1, nagypapám tudni , hogy jó helyen van!

2, aki a házamban van, mit akar...

ennyi. és nem zaklatom őket!

csak tudod különös mikor az öcsém bement játszani a szobámba, és mindig kiveszi anyum a kulcsot a zárból mert már egyszer magára zárta az öcsém az ajtót, ugyan úgy akkor is elvette , és mikor bementem az öcsémhez mert elaludt az ágyamon mellé akartam feküdni , de az ajtót nem tudtam becsukni mert a zár nyelve kint volt. de nem én nyitottam ki a kulccsal!

meg megvan az előző ház tervei. tudjátok az a tervpapír vagy mi a fene, és átlett alakítva ez a ház, és a konyhában a kellős közepén ropog valami megnéztem egy lapot és ott eredetileg egy fal volt, nos ha közel hajolok a semmihez hallom a ropogást mint egy normális fa falnak! Meg .......

csak ennyi amiért megakarom idézni, lehet , hogy nem is én zaklatom őket?

2010. márc. 17. 22:11
 6/14 anonim ***** válasza:

"nagypapámat szeretném megidézni tudván , hogy jó helyen van e"


És erre vársz komolyan értelmes választ?

2010. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"és erre vár értelem választ komolyan?"


ömm...igen.... miért írsz ide? hm? ha nemtudod , hogyan kell mi a .... ért írsz ide? csak komoly válaszokat szertnék. ez a válasz a h.gyagyu i.iotak szintjén van...


sajnálak! :S

2010. márc. 17. 22:34
 8/14 A kérdező kommentje:
és erre vársz... értelmes! csak javítás! XD
2010. márc. 17. 22:35
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudomány és szellemidézés???

ROSSZ POSZT!

2010. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
tök mindegy hova írta szerintem, de válaszolni nem tudok sajnos..
2010. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!