Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodtam,...

Mit jelent, ha azt álmodtam, hogy sátánista vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval azt álmodtam, hogy sátánista vagyok tudni illik szüleim nagyon vallásosak emiatt kitagadtak mondván többet ne tegyem a lábamat a házukban és felejtsem el őket. az egyik testvérem mondta anyámnak látta, hogy szomszéd kutyát áldoztam fel az ördögnek én hiába mondtam nekik, hogy hazudik nem hittek nekem elküldtek, de nem tudtam elmenni a haverom kihívta a rendőrséget állítólag teherbe ejtettem a nővérét pontosan akkor ébredtem fel mielőtt a rendőrség megérkezett volna.

2014. jan. 9. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
sok ilyen dologról olvastál, vagy filmet néztél.
2014. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szüleid túlságosan beédnevelték hogy meg kell felelned Istennek , és bármi ami ennek nem felel meg azt elítélik. Egyszóval meg akarsz felelni a szüleidnek
2014. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Christian Death ***** válasza:
Azt hogy talakozni fogunk.
2014. jan. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!