Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent lifttel álmodni?...

Mit jelent lifttel álmodni? Tegnap este azt álmodtam, hogy egy nagyon szűk liftben vagyok anyával, és alig kapok levegőt. Nagyon rossz volt, a való életbe is egy picit klausztrofóbiás vagyok.

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ilyesmire gondolsz? [link]
2014. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem-.-.
2014. jan. 5. 21:06
 3/4 Alruna ***** válasza:
Az édesanyáddal való kapcsolatod lehet "túl szoros".Talán nem sikerült még elérned egy nagyobb önállóságot/disztanciát töle, ami nem csak a fizikai (pl közös lakás)önállóságra vonatkozhat. Ha a lift felfelé mozgott, az kedvezöbb jelenség, mert akkor a kapcsolatotok pozitiv irányban mozog, kölcsönös megértés/segitség.De ha viszont lefelé, az bizony konfliktusokat is jelenthet.. az esetleges nagyobb önállóság/függetlenség eléréséhez esetleg még nézeteltérésekre is kerülhet sor.
2014. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszt! A baj az, hogy cseppet sem emlekszem a lift merre mozgott
2014. jan. 7. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!