Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Bagolyfiokaval almodtam es 14...

Bagolyfiokaval almodtam es 14 hetes terhes vagyok, bajt jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon fontos lenne tudnom hogy mit jelent a bagolyfioka, mert annyit tudok hogy a bagoly rosszat jelent.

Edesapammal egy panellakasban voltunk,o valami kerek targsat takaritott es en meglattam hogy az egyikben egy fioka volt. Elkezdett ropkodni a szobaba, ram akart szallni. Utana csak annyira emlekszem hogy kalitkat kerestunk neki amibe beletehetjuk addig mig valahova el nem helyezzuk. 100%-osan nem vagyok benne biztos hogy bagolyfioka volt de ugy remlik!! Mi lehet ez?? Kerlek segitsetek!!


2013. dec. 23. 10:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
ÉN úgy tudom a bagoly nem jelent rosszat inkább az a "kötsög" fekete macska:/ Nekem mindig úgy volt a bagoly hogy az a bölcsességet jelenti me' az olyan agyas :/..
2013. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezt neked kell tudnod, hogy bajt jelent-e, hogy 14 hetes terhes vagy...
2013. dec. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ott a pont 2-es
2013. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Második válaszoló hülyeséget beszél.
2013. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hogy a tökömbe lehet pont bagoly fiókával álmodni? :D

Ez nagyon baljós...De fontos volna tudni, hogy milyen bagoly?

2013. dec. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ezt a sok gyokeret aki ilyen okossagokat tud irni!!! Istenem!! Tisztelet a kivetelnek.

En ugy tudom hogy ez az alomfejtes kategoria es nem az eszosztase!! Akit nem erdekel ez a tema nekem ide ne irjon!!! Ennyi a lenyeg, normalis valaszt varok normalis emberektol nem sotet primitivektol!! Koszi

2013. dec. 23. 12:20
 7/11 anonim ***** válasza:
ajjajj, ez azt jelenti, hogy terhes vagy!
2013. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok szkeptikus, de mikor tavaly a párom terhes volt én is gyakran álmodtam mindenféle vad dolgokat, ennél sokkal hajmeresztőbbeket is. Úgy gondolom, ha aggódik az ember akkor elő fordul ilyesmi. Nincs ebben semmi baljós, vagy természetfeletti. Ja! Mindig találtam rá racionális magyarázatot, szorongtam, hogy minden rendben lesz-e. Rendben lett.
2013. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A bagoly az rossz?

Fura, itt másként írnak róla:

[link]

2013. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az ertelmes valaszokat koszonom, terhes vagyok es mivel veszelyeztetett is ezert sokat aggodom a babaert. Tegnap nagyon rosszul voltam es a ferjem azon gondolkodott hogy bevigyen e az ugyeletre,de nagynehezen sikerult elaludnom es ezt almodtam. Mivel sokmindenben hiszek kicsit megijedtem ettol az alomtol mert kicsit valosagosnak tunt reggel es nem tudtam mit jelenthet,de nem estem ketsegbe csak tudni szerettem volna,ennyi!! Ugyhogy koszonom a sok rosszindulatu embernek ezeket a kommenteket en ugyanezt az erzest kivanom nekik amit en tegnap ateltem, hogy megmarad e a baba,mert most hagytam abba a hormongyogyszert ami veteles ellen van!!
2013. dec. 23. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!