Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom,...

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Mit jelenthet ez az álom, mert engem nagyon lázba hozott?

Figyelt kérdés
Terhes voltam és a kihírdetett napján a szülésnek még nem éreztem fájdalmakat stb.A hasamat be tudtam húzni,mintha nem is lennék terhes.Az anyósom elvitt valami terhes-jógaórára és ott segédkezett nekem.Ennyire emlékszem.Nem vagyok terhes,és még csak 19éves vagyok,az igaz,hogy van barátom több mint egy éve,de még nem vagyunk se jegyben és még nem is tervezünk babát :)

2013. nov. 17. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy éjszaka hűvös volt.
2013. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
normális válaszokat szeretnék...
2013. nov. 17. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Az álmok nem jelentenek semmit nem baj??? Nem zavar senkit, hogy az álom az, amire az agyad gondol alvás közben! SEMMI több!!!! Max a célod álmodhatod meg! Mert cél, az pedig mindig ott lebeg a szemed előtt!!!! -_-"
2013. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pszihológusok bizonyították,hogy az álmok a tudatalattink üzenetei,ezért tettem fel a kérdést,hogy mit jelent ez az álom...ha nemtudsz válaszolni a kérdésre,nem értem,minek írsz?!!
2013. nov. 19. 06:08
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem így tudom, én az idegtudomány doktora vagyok, és nem hallottam még ilyen bizonyítékról, de ha te ismersz ilyent, akkor kérlek írd meg, egyébként meg ha ismersz ilyen bizonyítékokat, akkor furcsa a kérdésed
2013. nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!