Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ennek az álomnak a jelentése?

Mi ennek az álomnak a jelentése?

Figyelt kérdés

Szóval egy lánnyal álmodtam aki amúgy is nagyon tetszik.

Egy épület emeletére mentem ahol ott volt, pontosan emlékszem, a 150. emeletre. Furcsálltam is hogy miért kell ilyen magasra menni. Az emeleten fallal körbezárt szobák voltam szóval nem láttam ki. Lifttel mentem fel de nem is tudom, mintha már eleve ott lettem volna fent. Csak beszálltam a liftbe és arra vártam hogy ő is beszálljon mert arra gondoltam milyen jó lenne mellette lenni. Aztán beszállt és nagyon közel voltam hozzá, leírhatatlanul jó érzés volt hogy ott van velem. A lift elindult és fel alá ment de a lift alja amikor ráléptem mintha valami furcsa imbolygó alapzat lett volna. A lányt személyesen nem ismerem. De viszont ahogy írtam nagyon tetszik.

Tartalmas választ írjatok ha kérhetem, sokat segítene.


2013. dec. 14. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi, úgy ahogy a többi álomnak sem!
2013. dec. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez bagy valószínűséggel azt jelenti hogy ő neked az igazi..
2013. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!