Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez lehetséges? Megváltozott...

Ez lehetséges? Megváltozott valami bennem, vagy csupán előrejelez valamit? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Miért van az hogy álmodom egy régi ismerősömről és az álmaimban nagyon szoros viszonyba kerültem vele. Ezelőtt sokat álmodtam vele, volt, hogy minden másnap és az álmaimban akkor nem nagyon láttam az arcát, és nem hallottam a hangját ( évekig álmodtam ezt ) Csak messziről kerestem a tekintetét de ő sosem vett észre és nem figyelt rám.

Az elmúlt 2 hónapban újra kezdtem álmodni vele és már teljesen más viszonyba kerültem vele az álmaimban, ritkábban álmodom vele ( 2-3 hetente egyszer) de most már beszélgetünk álmunkban és meg is érint engem ( átölel, megfogja a kezem ), tisztán látom az arcát és szemtől szembe is áll velem, és megajándékozott egy medállal, majd egy másik alkalommal féltékeny volt egy ismerősömre :D. Tudom furán hangzik mindez.

Csak annyi lenne a kérdésem hogy mutat e valami változást vagy előrejelzést az életemben az hogy az álmomban 180 fokos fordulatot vettek a cselekedetek és a kapcsolati helyzetek ezzel a személlyel.


Ezzel a személlyel a való életben már évek óta nem tartom a kapcsolatot és nem is látom sűrűn.

Én nő vagyok, ő meg férfi.


Kérem csak komoly válaszokat várok. Köszönöm!



2013. nov. 22. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Az embered mágiázik/mágiáztat rád csak ennyi a "titok". Szakíttasd meg, és egyből normálisak lesznek az álmaid és sehol nem lesz benne.
2013. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fura egy választ kaptam de szerintem ez nem átok ha valakinek netán hiányzom és ezt megérzem :D nem kell túlzásba esni. Vagy titkon lehet nekem hiányzik, csak nem vallom be magamnak.
2013. nov. 22. 23:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az elsővel, fogalma sincs miről beszél.

Nem valószínű, hogy bármit jelezne előre az álmod. Az emberben nem alakult ki jövő-előrejelző dolog, így a jövőt sem tudja előre jelezni - még álmainkban sem. Van hogy jövőbeli dolgokról álmodunk, de azok csak a fantáziánk szüleményei, épp annyi esély van rá hogy bejön, mint annak, hogy nem. Annyi lehet benne, hogy amit megálmodsz, az misztikusnak tűnik, így amolyan iránymutatás-félének tűnhet, így sokan megpróbálják véghezvinni - több-kevesebb sikerrel.


Szóval szerintem ez az álom csupán annyit jelent, hogy vágy ébredt benned vagy az illető után, vagy az a helyzet, körülmények után, amit akkor éreztél, amikor közelebbről ismerted az illetőt. Lehet, hogy tudatosan nem ismered be ezt, vagy eszedbe sem jutott eddig (nem jutott el a tudatodig), de tudat alatt valószínűleg így van, és ez az álmaidon keresztül tör a felszínre. Olyasmi ez, mint a honvágy, csak Te nem a honod után, hanem egy régi ismerős, vagy a régen vele (közelében) történt események, körülmények után vágyakozol. Hogy ez jót jelent-e számodra vagy rosszat, azt már a Te dolgod eldönteni.

2013. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De foglalkozz csak az elsővel, mert jól beszél. Ne dőlj be a másodiknak.
2013. nov. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a második válaszolónak.

Első válaszoló kilehet szállni ebből a beszélgetésből ha csak a hülyeségeket hozod ide, nem vagyok rád kíváncsi és fejezd be mert nem vagyok rád kíváncsi. Ha nem tudsz intelligenset válaszolni akkor lehet menni. Tudom hogy te voltál a 3. hozzászóló is.

2013. nov. 23. 16:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Az álmomban megjelent alak mindig is pozitív hatással volt rám és igen hiányzik :)
2013. nov. 23. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!