Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodok valakivel, aki amúgy...

Álmodok valakivel, aki amúgy nem jön be, jelent valamit? Tudat alatt erre vágyok?

Figyelt kérdés
Egy ideje folyton álmodtam valakivel, aki nem is tetszett, csak helyesnek gondoltam. Azt álmodtam, hogy kedves, aranyos, figyelmes, és járunk. A valóságban kissé nagyképű, picit gyerekes (idősebb nálam pár évvel), nem nagyon foglalkozik a lányokkal, és "menőzik". Jelent valamit? Tudat alatt erre vágyok? Hogy észre vegyen?

2013. nov. 15. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
bejön neked, csak elfojtod magadban, mert nem szimpatikus egy-két tulajdonsága
2013. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van az első jól mondja valószínű hogy bejön neked a srác, de az is lehet hogy mégsem, szíved szerint te járnál vele de ha az eszedre hallgatsz így a való életbe akkor pedig nem.

Ez azt jelenti hogy szíved szerint te rendesnek képzelnéd el őt igazán az álmodban és akkor járnál vele.

2013. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lupus ***** válasza:
Egyszer azt álmodtam, h beindultam valamimi öreglányra. Akkor most tudat alatt rá vágyom? Nem. Az ember egyszerűen csak álmodik hülyeségeket, ennyi. Nem kell vele foglalkozni.
2013. nov. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3: én nem csak egyszer álmodtam vele:D köszönöm a többi választ:) legalább van sejtésem a szituról:D
2013. nov. 16. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!