Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha olyan valakivel...

Mit jelent ha olyan valakivel álmodok aki már nem él?

Figyelt kérdés
a nagyim szerepelt az álmomban aki fél éve már nem él. egyébként úgy volt az álmomban, hogy beteg volt (nem NEM úgy mint a valóságban) és az volt vele, hogy csak ült nyugodtan a karosszékben és nem észlelte a külvilágot és nem beszélt senkivel, és amikor elmentem hozzá az álomban akkor mindig mosolygott és örült nekem amit egyébként sosem, de akkor sem szólt semmit. 16/L
2010. szept. 1. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolsz rá, ennyi.
2010. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A halottak nem beszélnek, az álmokban.


A nagyid most ment el ebből a világból.



Elbúcsúzott.


Nekem ugyanez volt pár éve apámmal, a temetés után nem álmodtam vele kb 1 hónapig csak utána 1x-2x aztán kb fél évre rá 1x, és azóta semmi.


Már 4 éve hogy meghalt és egyik álmomban sem szólt egy szót sem miután meghalt.

2010. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mamámmal 1 héttel a temetése után álmodtam. És tényleg nem beszélt ő sem, csak én mondtam meg, hogy mennyire szeretem és átöleltük egymást. Utána pedig az égből mosolyogtak le rám papával együtt és éreztem, hogy vigyáznak rám.

Nagyon jó álom volt.


Szerintem azért álmodunk sokan velük, mivel mi maradtunk itt és tulajdonképpen mi vagyunk azok, akik esetleg nem tudtak elbúcsúzni, ill. bánjuk, hogy valamit nem mondtunk el nekik életükben. Így nyugtatjuk meg magunkat is.

2010. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2010. szept. 2. 20:55
 5/5 anonim válasza:
Az miért van, hogy mamámmal álmodtam (beteg volt, kórházban halt meg) és aznap azt álmodtam, hogy meggyógyult és délelőtt 8:50-kor meghalt.
2010. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!