Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, hogy álmomban...

Mit jelent, hogy álmomban babát vártam?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy éve hogy néha azt álmodom, hogy babát várok, mostanában egyre sűrűbben, jelentheti azt, hogy egyszerűen csak szeretnék babát?
2013. okt. 30. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen,jelentheti azt is.

Vagy találkozni fogunk.

2013. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. okt. 30. 23:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy úgy van, ahogy gondolod, de nem biztos. Érdemes ezt is elolvasnod: Mindnyájunkban "lakik" egy "belső gyermek".

Itt egy idézet a wikikönyvek egyik oldaláról: A Belső Gyermek


"Volt egy időben egy folyton, folyvást visszatérő álmom.

Az volt a lényege, hogy van egy kisbabám, akit ölelve magamhoz szorítok, és mindenki el akarja venni. Át kell mennem különböző folyosókon, ajtókon, lépcsőkön fel, vagy le, csipkerózsika-kastélyt utánzó, vadrózsával befutott házfalak mellett, omladékok között és mindenütt állnak különféle emberek, rám lesnek, várnak, és el akarják venni a kisbabámat. Én kiügyeskedem magamat a kezeik közül, megvédem, és megőrzöm a babát. Hát csoda, ha fáradt vagyok, mire felébredek?

Egy- két évig, vagy tovább, néhány hetenként visszajött ez az álom. Végül gyógyító-tanító segítőmhöz, Allához fordultam.

Emlékezetemben így maradt meg ez a beszélgetés:


A kisbaba te vagy – mondta. Az emberek, akik el akarják venni tőled a kisbabát, a családtagjaid, munkahelyed, barátok. Ők azt szeretnék, ha azt tennéd, amit ők mondanak, az ő életformájukat választanád, nekik élnél.

Mindnyájunkban van egy kisbaba, úgynevezett belső gyermek. Ez a belső gyermek az igazi Én-ed. A személyiségünk eredeti, isteni valósága. Csakhogy a nevelés, az iskola, a különféle elvárások, helytállások elfeledtetik veled a belső gyermeket. Kisajátítják az énedet, a személyiségedet, azaz jelképesen elrabolják a kisbabádat. Küzdesz érte, megpróbálod megvédeni, nem akarod odaadni. Erről szól az álmod."



Lehet, hogy a te álmod nem pont ilyen, de érdemes ezen is elgondolkodnod.

2013. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kirázott a hideg ahogy elolvastam, szerintem van benne valami igazság, mivel mikor azt álmodom általában rám akarnak támadni, köszönöm!
2013. okt. 31. 01:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!