Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha vezetek egy...

Mit jelent, ha vezetek egy autót, hirtelen irányíthatatlanná válik, ezért elütök egy ismeretlent?

Figyelt kérdés
...és meg is hal.. azaz álmomba elütöm, megölöm.. utána a tömegből gratuláltak, hogy mennyire "ügyes" vagyok, hogy megöltem.. és láttam hogy a kocsi bal első lámpáján, részén ott a vér. meg láttam, akit elütöttem, hogy ott fekszik és elvérzik.. mit jelenthet ez?

2013. okt. 10. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
hogy nem tudsz vezetni
2013. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sok horror filmet nézel, hülyeségeket beszélgettek vagy olvasol. Szerintem nincs semmi komoly jelentősége.

Nekem el van törve a lábam és azt álmodtam hogy járok.

Minden az agyban dől el . Az álmod is csak az agyad szüleménye.

2013. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az életed kezd kicsúszni a kezed közül és tele vagy feszültséggel.


Ezt is jelentheti.

2013. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tetteid nem teljesen csak a szándékaidtól függenek. Az álmod annak a helyzetnek az átérzése, ahogy a legjobb szándékú emberből valami figyelmetlenség folytán egy szörny lesz. Nem tehet róla és ennek ellenére bűnös lesz. Dráma.
2013. okt. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt tudnod kell hogy az agyad számár nincsenek ismeretlen emberek. Mindenkit ismersz, ha nem is személyesen vagy tudatosan, de az agyad elraktározza minden ember arcképét akkor is ha csak pár másodpercre láttad őt a metrón vagy buszon stb. A lényeg az, hogy valószínűleg a belső éned nincs kibékülve ezzel az illetővel, ezért ütötted el. És a projekciók(most lehet majd ugatni hogy sok Eredetet néztem de igy van, ez a nevük) szóval azok az emberek akiket régebb óta ismersz ők gratuláltak mert érezték h nem közéjük való az az egyén. Szóval tulajdonképpen ez az álom arra utal, hogy mindnekinél jobb akarsz lenni, és ezt be is bizonyítod. :)
2013. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!