Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Minden esetben van jelentése...

Minden esetben van jelentése az álmoknak? Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, már lassan egy éve. Beszélni még soha nem beszéltünk (igen, béna vagyok). A tanév vége felé már nem érdekelt annyira. Legalábbis bele törõdtem abba, hogy semmi esélyem.

Aztán a nyáron az utolsó héten megtudtam, van barátnõje. Rosszul esett, de próbáltam nem foglalkozni a dologgal. Végül. is sikerült, viszont rá néhány nappal azt álmodtam, hogy beszélünk, és mondja a srác, hogy szakítani fog a barátnõjével meg ilyesmi. Még akkor se értetem a dolgot, viszont nem olyan rég szemeztünk egymással. Komolyan nem értem. Akkor a tudatalatti próbált üzenni, vagy mi?


2013. szept. 12. 06:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért álmodtál erről,mert erre vágynál.

Ha kapcsolata van most,akkor inkább nem piszkálj bele.

2013. szept. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Na hát pont ez az. Akkor már épp ott tartottam, hogy nem érdekel, mit csinál meg ilyesmi....

Nyugi, addig sem piszkáltam, amíg szingli volt. Most fõleg, hogy nem fogom.

2013. szept. 12. 06:44
 3/10 anonim válasza:

Bár én nem hiszek az ilyen és hasonló "áltudományokban", de tény, hogy van összefüggés az álmok és a valóság között. De inkább csak a saját vágyaidat, gondolataidat jeleníti meg, mintsem telepatikus kommunikáció. Elég rémisztő lenne, ha az álmok többsége valóságos lenne, mert akkor már rég valami elmegyógyintézetben ülnék. :D


Egyébként a helyedben nem nagyon nyúlnék bele a kapcsolatukba, főleg nem egy álomra hivatkozva.

2013. szept. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jaj,ez nem felszólítás volt! :D

Csak szerintem nem kéne,de akkor jó.

2013. szept. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Hát nem tudom, én ma pont azt álmodtam hogy kihalt a fél emberiség és nem volt áram meg semmi ilyesmi az emberek újra vadásztak meg hasonlók, ilyen brutális szörnyek támadták meg a helyet ahol voltam.


Ja de amúgy benne volt egy lány aki nagyon tetszik. <3

2013. szept. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tegna hallgattam egy kis Villás Bélát...nos ő azt mondta, hogy az álmok 5%-a használható, azok tartalmazhatnak jóslatot a jövőről. A többi 95% pedig a saját félelmeid,vágyaid..és egyéb napi trix-traxaid keveréke..Tehát szerintem is a Te vágyaid...magadnak üzentél :P :D
2013. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én meg azt álmodtam hogy az öcsém orrára légcsavar nőtt aztán elkezdett zümmögni és brummogni, és átváltozott Messerschmitt-é!

Én pedig gyorsan átváltoztam Spitfire vadászgéppé és legyőztem!

Ez mit jelenthet?

Ja és szkeptikuskák mit léptek? :D

2013. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Oké, vágom. Csak hülyeség volt. :D

Mindenesetre komolyan mondom, nyugodjatok meg, nem fogok semmit se kavarni. Egyrészt azért, mert van annyi eszem, másrészt (és fõleg) mert még a nevemet se tudja. Azt meg nem gondolom, hogy messzirõl a szemezés kavarás lenne.

2013. szept. 12. 15:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nagyszerű válaszához (irónia nélkül, tényleg jót mondtál) annyit fűznék hozzá utólag, hogy bár már letettél róla, vagy legalábbis azt hitted, hogy már nem érdekel, valójában az, hogy megtudtad, hogy van barátnője, az elnyomott minimális esélyeidet is lezúzta. Eddig ugyanis megeshetett volna (még ha minimális is az esélye), hogy bár te teszel rá épp, de mégis odajön, és megszólít, így, hogy más lány van az életében és esetleg boldog is vele, ez az aprócska reménysugár is szertefoszlott. Ilyenkor újra meg kell birkózni a "veszteséggel", mert az ilyesmi azért arcon tudja ütni az embert. Amellett pedig, lehet, hogy eddig úgy érezted, hogy nem kell már, de gondolom, te is tudod, hogy a szomszéd fűje mindig zöldebb, és inkább csak azért izgatja megint a fantáziád a te+ő, mert most épp van valaki más. Idővel tovább fogsz lépni, főleg, ha érkezik egy másik srác az életedbe, akivel majd jobban alakulnak a dolgok, és ez csak egy emlék marad, de most még épp meg kell élned azt, hogy neki másik lány kell, és ez okozhat ilyen álmokat. :) Tehát ne lepjen meg, hogy kicsit visszalökött a srác felé az infó, hogy barátnője lett (írtad is, hogy rosszul esett, azért, mert csak beleringattad magad a "semmi esélyem" gondolatba), de majd elmúlik. ^^


Persze, ha a lánnyal mégsem tartana sokáig a dolog, és esetleg úgy nézne ki, hogy megint szabad, vagy esetleg jön egy másik srác, aki megtetszik, akkor próbálj meg legalább valami beszélgetést kezdeményezni vele, és tojd le a "jaj de ciki, mit fognak gondolni", és egyéb hasonló dolgokat. Az esélyed fifti-fifti, vagy igen, vagy nem, de ha nem, az nem sokban különbözik attól, ha meg sem próbálod, és hagyod elúszni a lehetőséget. Sokkal jobb tudni, hogy nem, és keresni mást, aki viszont igen, mint éveken át arra várni, hogy hátha megszólít majd ő, aztán beletörődni a semmiesélybe. Igenis, van esélyed a fiúknál, és ne mantrázd, hogy "béna vagy", mert te teszed bénává saját magad ezzel a mondattal. Képes vagy rá, és kész, ügyes, okos, szép lány vagy, akárki akármit mond. ^^

2013. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sistike82 válasza:

a "jelentés" relatív fogalom, mert végülis minden jelent valamit, csak nem biztos, hogy különösebben fontos, vagy lehet, az ember nem figyel fel rá különösebben, mert triviális.

ilyen értelemben az álmoknak mindig van értelme, valami jelentése.

ezt azért mondom, mert alapból azt mondtam volna, hogy nem mindig van jelentése, mert van, amikor csak valami problémát dolgoz a tudatalattid, és az a melléktermése, az álmod, vagy csak fölösleges dolgokat "kidob" az agyad az álmodban, és megint csak álomként éled meg ezt a folyamatot.


így hát igen, mindig van jelentése, de az nem azt jelenti, hogy "üzenni akar neked valamit a tudatalattid".

2013. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!