Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezek szerint tudatosan álmodtam?

Ezek szerint tudatosan álmodtam?

Figyelt kérdés
3 szor fordult elő velem hogy azt álmodtam hogy a házunkban vagyok de pár fehér köpenyes ember nem akar kiengedne ezért megszökök de jönnek utána amikor sikerül leráznom őket akkor jövök rá hogy ez csak álom ( Mind a 3szor ez volt az álom eleje és ez után irányítottam én a dolgokat) Szóval elszaladtam és utána rájöttem hogy ez egy álom de még is tudtam hogy mit csinálok arra gondoltam milyen lenne most a városban lenne és hirtelen ott lettem rágondoltam valakire és akkor ő is ott lett. De a vége mindig az volt hogy megijedtem hogy mi van hogy ha valami rosszra gondolok és rám álommá válik az egész, És mivel megijedtem így felkeltem. Ez most tudatos álom volt vagy miért álmodtam ezt? és az eleje hogy lehet minden álomnak ugyan az?
2013. aug. 21. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez tudatos álom volt. Imádok tudatosan álmodni, mert ilyenkor tiszta Harry Potternek meg Jedinek érzem magam. Nem kell félni, hogy rosszra gondolsz, mert olyankor már teljesen tudatodnál vagy, ilyenkor már tudsz gondolkozni. Ha még is valami rosszra gondolnál és megjelenne, akkor egyből el is tudnád gondolni onnan.
2013. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Ez baromság. Olyan létezik, hogy külső hangok befolyásolhatják az álmot - például azt álmodod, ami a TV-ben megy, de a tudatos álom hülyeség. Döntsd el lefekvés előtt, hogy mit szeretnél álmodni és ha sikerült, akkor oké. Kizárt, hogy sikerülni fog, ugyanis általában a nap alatt szerzett információk és események fogják befolyásolni az álmokat.
2013. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Létezik tudatos álom. Eddig összesen 4-szer éltem át. Te valószínűleg azért nem hiszel benne mert még nem élted át. Én ugyan így voltam. Nem hittem benne aztán bumm... A tudatos álmodás teljesen más mikor a külső hangok befolyásolják az álmokat. A tudatos álomnál rájössz álmodban, hogy álmodsz, és innentől fogva tudod írányítani. Pl. ha azt akarod, hogy legyen nálad egy Snickers csoki, akkor rágondolsz, vagy odakívánod, és ott lesz. Egyszóval azt csinálsz amit akarsz és akivel akarsz ;) Tudatos álmodás közben olyanokat is tudsz csinálni amit a való életben lehetetlen. Pl. repülés, időutazás, hipergyors futás, varázslás stb. Jó dolog ez. Én imádom. Ja, és ilyenkor tisztább az álom. Ébredés után tisztán emlékszel rá még egy hét után is. Sőt, még szagokat is érzel.
2013. okt. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!