Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kisebb koromban tudatosan...

Kisebb koromban tudatosan álmodtam, akarattal keltem fel rémálom közben, szeretnék megint ilyeneket csinálni de már nem megy. Hogyan lehet ebben részem újra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben, kb. 3-4 de akár 5 éve is van már, nagyon sokszor fordult velem elő, hogy tudatosan álmodtam, ha rémálmom volt, csak arra gondoltam, hogy "kelj fel" vagy "nyisd ki a szemed" és megtörtént. Már nagyon régen volt rémálmom, ami jó is meg rossz is. Ha tudom, hogy csak álmodok, akkor nagyon szeretnék megint rémálmokat, hiszen imádok félni (egy bizonyos szintig). :D Most már nem tudok tudatosan álmodni, sőt folytatni sem tudom ott az álmomat ahol abbahagytam előző éjjel, de szeretném. Emlékszek, nagyon jó volt, hogy törtem-zúztam minden héten legalább 2×, bármit csináltam álmomban, imádtam, tudatosan álmodtam pár éven keresztül. Ily hosszú idő elteltével van még erre esély? Próbáljak rá koncentrálni, vagy majd csak úgy spontán megtörténhet?

Köszönöm szépen előre is.

13/L


2013. jan. 6. 00:35
 1/3 CitizeN*CN válasza:

Hát egy kicsit irigyellek. 1 éve próbálkoztam vele de nem sikerült. Habár azt halottam,hogy az ember a teknológiai fejlődése előtt a tudatos álom mindennapos dolog volt ugyanis mindenki úgy álmodott. De nem tudnám ezt bebizonyítani. Eddig összesen 2x volt tudatos álmom és spontán jött magától.

16/F

2013. jan. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CitizeN*CN válasza:
Szia,megint én vagyok,az első. Ajánlom neked a "www.tudatos-alom.hu" weboldalt,nagyon sok le írás van rajta és a fórumon sok tapasztalat le írás.Szerintem innen kéne ki indulnod újra.Jelenleg én a Valóság Teszt (Reality Check)-el próbálkozok. :D Sok sikert.
2013. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia :) én is 13 éves lány vagyok és ismerem azt amikor tudatosan álmodsz mert nagyon jó érzés hogy bármi megtörténhet csak gondolsz rá, velem is volt kb 10-11 éves koromig azóta semmi :| és már nincs is rémálmom pedig már nekem is jóljönne :D
2013. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!