Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? (bővebb...

Mit jelent ez az álom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy hóviharban állok, egyes egyedül (sejtésem szerint Szibériában), hirtelen meglátok egy testes férfit közeledni. Kb. 182 cm, közepesen hosszú szürkés-fehér hajjal, és ibolyaszínű, mélyreható szemekkel. 24 éves körül lehet és egy fakóbarna színű kabátot visel, rajta sárga csillaggal és egy fehér-vörös csíkos szalaggal. Az illető a kezét nyújtja nekem és én elfogadom. Ekkor magához húz és megölel. Itt vége szakadt az álmomnak.

2013. aug. 5. 16:49
 1/9 patrikf1 válasza:
Én azt veszem ki belőlle,hogy valahol megrekedtél az életedben és van valaki a közeledben aki szeretne neked segíteni,amit el kell tőlle fogadnod,hogy továbbléphess.
2013. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értelmes választ kérek! (Pl. az első csak bővebben)
2013. aug. 5. 23:16
 3/9 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmi volt a ruhája: [link]
2013. aug. 6. 14:11
 4/9 anonim válasza:
Szereted az animéket? :)
2013. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen. Miért?
2013. aug. 12. 00:47
 6/9 anonim válasza:
Csak a férfi leírása alapján gondoltam rá, hogy te is szereted az animéket. :) Azokban vannak ilyen karakterek... (haj és szem színre gondolok) amúgy én imádom őket! :D
2013. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem azt kérdeztem ki szereti az animéket, hanem mi az álom jelentése! Tehát minden válaszadótól kérem, hogy ne offoljon!
2013. aug. 13. 14:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem te valamit olvasni szeretnél... Pl.: "U, ez igen... biztos feladatod van", vagy "azta, ennek ez a jele"


De miért? Hosszu a nyári szunet?


Fogadni mernék, hogy nagyon fiatal vagy még és gazdag a fantáziád...


De, ha igaz volna a tortenet... segitsegre vagysz egy helyzetben.

2013. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De lehet még küldeni! :)
2013. szept. 18. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!