Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miféle álom lehet ez?

Miféle álom lehet ez?

Figyelt kérdés
Mostanában van olyan álmom is megfigyeltem ami töbször elő fordul az álmomban a helyszin mindig más az álom olyan hogy mindent ami szerepel benne tárgy vagy bármi fel tudok emelni telekinézisel meg ilyesmivel tehát a gravitáciot tudom irányitani , és eldobálom őket meg szorakozok velűk. Van amikor kárt teszek másban benne van amikor csak dobálodzok meg repkedek ...És van egy másik ami visszont zavar egy picit mert én nem igy ismerem magamat az olyan hogy az álomba valamilyen oknál fogva arra nem emlékszem miért hirtelen hatalmas politikai beosztásom van és a világot el kell foglalnom vége az hogy mindig nyerek és valamiért mindenki követi a parancsomat amit mondok, hogy hogy sikerül az egész világuralom meg ilyenek azokra már nem emlékszek csak ilyen képek hogy kegyetlenűl megölők csomó embert és az ismerőseimet is meg akiket szeretek azt is atom fegyverel meg ilyen nagy pusztitó fegyverel :S az álomba csak a végére szoktam emlékezni de azok általában hasonlóan végződnek és hogy az álom elég hosszan elhuzodik de az előző álomra is ez jelemző hosszúnak tűnik mégsem emlékszem sok mindenre belőle a legutobbi ilyen álmokban ezek fordultak elő.Az első álom nem mondamám hogy nagy gond csak nem értem miért van a második viszont igen mert frusztrál és nem ismerek magamra benne :(
2013. aug. 3. 05:11
 1/3 A kérdező kommentje:
valami ötlet ? :S
2013. aug. 3. 17:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy hány éves vagy? :D

Hát lehet elnyomva érzed magad és te szeretnél irányítani

2013. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És ez okozza ezt a fura álmot :)
2013. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!