Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom Oroszlánnal? Bővebb lennt.

Álom Oroszlánnal? Bővebb lennt.

Figyelt kérdés
Az éjjel álmondtam valamit ami nem megy ki a fejemből, annyira valóságosnak tűnt. A házunkban az egyik szobába be volt zárva rengeteg nyőstény oroszlán, de nagyon vadak voltak, egy másik szobából ki be járkált egy másik nyőstény oroszlán, aki nagyon szelid volt velem, szeretett engem, ha leültem tette fel a lábait az ölembe, nyalogatta a kezem, ölelt át a mancsával. Később lett 3 kis oroszlán kölyök is, elhatároztam, hogy a szelid oroszlánnal fogom felnevelni, nem teszem be a vadak közé és ők is szelidek lesznek. Játszottam velük és a nagy nőstény oroszlánnal a kertben, le feküdtünk együtt a fübe, a kisoroszlánokkal meg a nőstényoroszlánnal, simogattam őket, nagyon szerettem őket, és ők is engem. a 3 kis oroszlán közül kettő him volt, és egy nőstény a nőstény fekete volt. Még neveket is adtam nekük álmomban. Nem mindennapi álom ez nekem, és meg szeretném tudni mit jelenthet. Tudna valaki nekem segiteni?

#álom #oroszlán #álomfejtés #nőstény oroszlán #oroszlán kölykök
2013. aug. 2. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Végre megtaláltad önmagad!

Szabad vagy, fejlődsz, jó irányba haladsz, uralod az életed, és mindig érzed, tudod, mit kell tenned, és amit eltervezel. azt meg is tudod valósítani, és másokkal is harmoniában, békében tudsz így élni. Csupa jó. A bezárt agresszívak a régebbi sikertelen próbálkozásaid.

Az álmoskönyv szerint az oroszlán jólét, kölykezni látni az oroszlánt pedig haszon. De a fent leírt magadra talélásból szerintem ez egyenesen következik.

2013. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitseged!
2013. aug. 2. 23:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!