Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Először is tudniillik, hogy nem tudok görkorcsolyázni, de az álmom nagy részében görkorival közlekedtem.

Egy nagy épület csarnokában voltam, a mozgólépcsőn is haladtam görkorival...Hatalmas mozgólépcső volt, mint Pesten a Moszkva térnél a metrónál. (Ha jól emlékszek ott van 3-4 hatalmas mozgólépcső).

Na szóval egy ilyen mozgólépcsőn mentem lefele görkorival, de a mozgólépcső igazából felfele haladt, szóval szemben haladtam a forgalommal.

Az álmom végén egy számomra nagyon kedves lánnyal feküdtem az ágyban úgy, hogy egymást átöleltük és egymás fenekét markolásztuk.


Egy ilyen álomnak van egyáltalán valami jelentősége?

Igazából sose szoktam foglalkozni az álmaimmal, csak mostanság kíváncsiságból felszoktam tenni GYK-ra őket. :)



2013. júl. 30. 13:06
 1/3 Nemko77 ***** válasza:

A lányos fenék fogdosásos rész - és minden ilyen jellegű dolog álmokban - önmagáért beszél. (éhes disznó makkal álmodik)


Veszettül nagy jelentősége amúgy nincs, tehát az álmok nem jövőt mutatnak általában, hanem jelen érzéseket, helyzeteket vetítenek ki elég furcsa módon. Szembe haladni a menet iránnyal is, szerintem magáért beszél, a görkorit nem tudom...

2013. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy kicsit ittasan feküdtem le aludni. :D
2013. júl. 30. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:

A görkori a felszabadult állapotot jelképezi, amiben sajnos a fejlődést jelentő lépcsőn menetiránnyal szembe, és lefelé haladsz. Magyarul marhajó buli, de okosabb nem leszel tőle, sőt, csak butít. (alkoholfless)

A továbbiak valami kötelességről árulkodnak, biztos másnap fel kellett kelned és volt valami dolgod, vagy valami szándékod elalvás előtt, hogy csinálni akarsz valamit. A csajjal pedig minden sínen van.

2013. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!