Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az epikus álom?

Stargate fan kérdése:

Mit jelenthet ez az epikus álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy én és a családom egy hatalmas luxushajón vagyunk. Ez a hajó egy Titanic korabeli (tehát 1900-as évek eleje)hajó volt, amit felújitottak. Ez alatt azt értem, hogy megmaradt a régies kinézete, de kicsit modernizálták (radar, tv, jobb lámpák, diesel meghajtás és nem gőz). Szóval utazunk a családommal és élyfél körül egy jéghegynek ütközik a hajó :D. De a jéghegy nem csak a hajó alját lyukassza ki, hanem a felső fedélzeteken is komoly károkat okoz. Na és itt jön az epikus rész: a hajó akkora volt, hogy volt rajta egy komplett templom, tehát a felső fedélzeten egy nagy templom állt és ott láttam azt, hogy imádkoznak benne és a jéghegy letépi a tetőt, de ugy, hogy az egész templomot a vizbe sodorja (lelőki a hajóról) és még a hajó húzza maga után a jéghegyet, mert vezetékek még összekötik a hajóval. (tudom, hogy igy leirva nem olyan epikus de az álmomban hatalmas volt ahogy pl. a tetőt szó szerint letépte a jéghegy és az egész templom összeomlott) és miután a templom a vizben uszott az egész hajó kettészakadt. Hatalmas robbanások közepette.

Utána felébredtem.

(Mellékesen leszögezném, hogy a Titanic filmet legutóljára 2 éve láttam és nem vagyok nagyon vallásos, hogy a templom is ennyire szerepelt az álmomban)

Ha valaki meg tudná mondani, hogy ez mit jelent, azt megköszönném. :D


2013. júl. 29. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudtad, hogy tényleg megépítik a Titanic mását, modern felszereléssel?

[link]


Egyébként arra utal(hat) az álmod, hogy változóban van a világnézeted, de a régi beidegződéseid visszatartanak.

2013. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem köszi a választ. :D

És tényleg nem is tudtam, hogy terveznek ilyesmit. Szuper kérek egy jegyet rá de INGYEN :DD.

2013. aug. 22. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!