Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tényleg igaz lenne, hogy...

Tényleg igaz lenne, hogy lehet irányít az álmainkat?

Figyelt kérdés

Bocsi a linkelésért, de ezt találtam:

[link]

Valakinek van valami tapasztalata, tényleg működhet?

Nagyon rosszul alszom egy ideje, rengeteg rossz álom kísért, de nem tudom, hogy ez csak szépen hangzik leírva, vagy tényleg lehetséges...


2013. júl. 25. 13:17
 1/7 BlackSword ***** válasza:
0%
Persze... Lehet, és az első lépés az, hogy megtanulod a személyragok helyes használatát...
2013. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényleg lehetséges, "tudatos álmodás" címszóval keress rá

Sok gyakorlás kell, hogy sikeres legyél benne

2013. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első, nem értem most a problémádat...Nem értem azt sem, ha valaki elgépel valamit véletlenül, miért kell egyből az olyanoknak mint te, fröcsögni. Nem mindenkit kell analfabétának nézni, lehet csak sietett, és nem vette észre. De köszi, nagyon rendes vagy, hogy figyelsz mindenre!
2013. júl. 25. 13:48
 4/7 A kérdező kommentje:

Amúgy már látom, és javítom:Tényleg igaz lenne, hogy lehet irányítani az álmainkat?

Remélem boldog vagy, és elnézést, ha ennyire szúrta a szemed...:)

2013. júl. 25. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz, olvass utánna: tudatos-alom.hu
2013. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges tudatosan álmodni, sok-sok idő kell hozzá, hogy kisajátítsd a dolgot.
2013. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Antimod ***** válasza:
Kettőt sikerült eddig tudatosan irányítanom, elég megdöbbentő volt, mert teljesen spontán történt az utóbbi hónapokban, hogy rájöttem, hogy álmodom, és utána irányítani is tudom, hogy mi történjen. Próbáltam kitapasztalgatni a határokat, még felébredés előtt.
2013. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!