Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy ikonikusan szép nôvel beszélgetek. Már csak az arca dereng... Palvin Barbara

De nem csak ennyi történt. Vele és wgy másik nõvel voltam egy hatalmas plakáton. A másik nõ nem tudom ki volt, de oroszul, vagy talán valami más szláv nyelven valami olyasmit mondott, hogy natlah. Persze ez vsak az emlékeimben él így. Szoval velük voltam a plakáton, én félmeztelenül, õk meg fehérnemûben. Amikor megnéztem a plakátot, elégedett voltam magammal. Olyan 25 lehettem, jó testtel, jóképû voltam, magas. Boldog voltam, mert láttam, h másoknak is tetszik, és mert két csodaszép nôvel voltam. Ezután elmentem sétálni a városba, ahol mindenütt felismertek. Egyszer csak ott termedt egy nõ, aki olyan volt, mintha Palvin Batbit, és a másik lányt összeolvasztották volna. És itt a csavar. Elkezdett vajúdni, majd amikor megszülte a gyereket, aztmondta az enyém. De én megrémültem, mert láttam nem csak egy gyerek volt ott, hanem valamilyen féle szörnyeteg is. Talán farkas. Megette a saját anyját, de amint végzett madarak tépték szét. Mikor felvettem a gyereket, amint hozzáértem kinyitotta a szemét, de nem láttam meg, mert felébredtem. Nagyon nagy lehetett az érzelmi töltet, mert mikor felébredtem, nagyon le voltam izzadva, az ágyam széttúrva, és mintha sírtam volna álmomban.


2013. júl. 23. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
valaki akiben megbízol, szereted és akiről nem is gondolnád, átvág, becsap , vagy lehet hogy nem személy hanem valami más dolog, üzlet, akármi amivel meg vagy elégedve,de hamisság áll mögötte .mindenképpen valamiféle hamisságot mutat.Légy óvatos :)
2013. júl. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az jelent valamit, hogy ez visszatérõ álom?

Illetve van olyan is, amikor végig csak beszélgetek P B vel. Olyankor reggel nagyon boldogan ébredek.

2013. júl. 23. 01:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, nem akarok flame-elni, de számomra P. Barbara nagyon messze áll az álomnőtől. :$
2013. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyilván ez a te véleményed. Nekem õ az amúgy is, de az álmaimat nem tudom irányítani.
2013. júl. 23. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Már többször válaszoltam álmokra,hivatkozva arra,hogy aki álmot akar megfejteni,annak elég bőséges ismerete kell legyen Különböző tudományokból - és az persze nem én vagyok - Ezért hivatkoztam Gyökössy Endre ref. lelkész és pszihológus könyvére: Isten elfelejtett nyelve az álom.

Bár többnek is írtam ezt,senki se írta,hogy olvasta volna. Talán nem is érdekli őket annyira,mint én gondolom. Mindegy,mégis leírom aminek megértése nem nehéz se nekem se az olvasónak.

A környezet ismerete kikerülhetetlen minden esetben ezért muszáj azt is ismertetnem?

Egy "veszti" kutyusunk - van -a kisasszony teljes neve származásilag, kimondva: Weszthájlend wájt terrier,vagyis ,nyugatfelföldi fehér terrier. már nem fiatal,meg egy cicánk,nem sokára lesz egy éves. Utcáról jött.A macska nem alszik bent éjjel.Előterünkből négy ajtó nyílik.(részlet nem fontos)

Álmomban az ajtók kilincsével- zárával?- foglalatoskodtam,de a kutyus mindig lábam útjában volt.Odébb-odébb küldözgettem,végre bement a nagyobbik szobába. Ez nem tetszett de belenyugodtam,legalább nem lesz útban. Kora reggel locsoltam.Tán 7 óra múlt mikkor reggeliztem a konyhában,mikor testvérem nyitott be:

- Nem láttad a Cicerót? - Így hívják a cicát.

- Nem. - Ez furcsa volt mert nagyon korán meg szokott jelenni. Egy gondolattol vezettetve felkeltem az asztaltól,benyitottam a nagyobbik szobába ahonnét Ciceró kisasszony őnagyméltósága lépkedett elő kényelmesen méltóságosan.

Amiért leírtam: Álmaink mégha jósálmok is nem jelenítik meg egészen pontosan a majdani valóságot. Igaz,hogy a kutyus ment be álmomban a szobába és fiatalabb alakjában,a valóságban a cica jött elő. Talán dagályos voltam,mentségem legyen,hogy a teljességre törekedtem.

2013. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!