Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy elég fura álmom. Mit...

Volt egy elég fura álmom. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Elmentünk uncsitesómmal biciklizni.Először ketten voltunk, majd egyik haverom is csatlakozott.Ahogy bicikliztünk nagymamám háza előtt hirtelen nagy forgalmat láttunk (4x elmentünk a ház előtt de csak most volt ott forgalom). Kivolt nyitva a kapu, és sorban álltak befelé az autók.(mamám udvara elég kicsi,de mégis sorba álltak az autók, mintha valami elnyelné őket)Aztán megjelent egy lány, aki álmomban ismerős volt, de valójában soha életembe nem láttam.Kérdeztem hogy mi van itt, és azt mondta hogy eladják a házat, mert mamám már meghalt (tényleg elég rossz állapotban van,valószínű hogy a testében felgyülemlett víz megfojtja :().Mondta a lány hogy neki meghalt a nagyapja.Erre haverom röhögve mondta hogy van bennünk valami közös, és a lány furán nézett rám.Aztán mondta hogy apai ágról nagyszüleit nem is ismerte, és haverom ismét röhögve:Na már mégtöbb közös van bennetek.És a lány megint fura arccal nézett rám.


Aztán vége lett az álomnak.Mikor felébredtem, már olyan fura érzésem volt.Egész nap gondolkoztam, hogy mit jelenthet.Talán azt hogy mamám hamarosan meghal?És ki volt az a lány, hogy kerültek oda a haverok?



2013. júl. 22. 18:19
 1/3 szelena97 válasza:
Lehet, hogy csak félsz a mamád elvesztésétől, és ezért álmodtál a haláláról.
2013. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vagy lehet hogy valami dezsavű lehetett. Én is álmodtam egy olyat hogy a suliban fagyit osztogatna kövi nap tényleg osztogattak. A lány biztos egy jövőbeli ismerősöd ;)
2013. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szelena97 válasza:
De csak olyan arcokat látsz álmodban amiket már láttál.
2013. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!