Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam h az akibe szerelmes vagyok(de tudom h semmi nem lehet belőle és ez is is van).Fapofával elkezdett sétálni a suli ebédlőjében és evett akkor én próbáltam felhívni magamra a figyelmét de nem ment!Aztán láttam egy esküvőt!Majd a fiatal pár elment mulatozni!Valahogy a sulimba kerültem és ott egy fiatal nő fekete ruhában elkezdett sírni nem tudom miért de megöletem és kérdeztem miért sír!Azt mondta azért mert a férje bántja!Én elkezdtem veszekedni a férjével h miért de csak azért h megint felkeltsem a figyelmét de akkor sem sikerült!Belerúgtam a nő férjébe és ő is visszarúgott!Aztán itthon voltam és nem tudom miért de autógrammot osztogatott én is kértem gyors aláírt nagyon kis betűvel egy telefirkált lapra amin számok voltak!Majd az írása egyre halványodott és elvesztettem a papírt!Egy csomó gyerek volt ott ő pedig elköszönt!Aztán egy nagyon rossz poros épületben kaptam magam!!A tanárokkal és a gyerekekkel!A padláson akartunk tanulni!A többiek mind feltúdtak menni a lépcsőn a padlásra csak én nem mert hiányzott a lépcső vége!Rengeteg por volt abban a házban és nem éreztem jól magam!Aztán észre vettem h szekrények állnak ott amiben babaholmik baba verses könyvek vannak meg egy lemezlejátszó!És vége!!Egész álom alatt nagyon zavart h nem figyel rám és nagyon fájt h nem foglalkozik velem elment egy csomoszór mellettem de még csak rám sem nézett az a fiú!Még ébredés után is rossz volt!Ez mit jelent??

2013. júl. 21. 16:42
 1/1 SuperUrzu7 ***** válasza:

Röviden tömören annyit, hogy vágysz a szeretetére de ennek ellenére tudod, hogy nem valószínű a viszonzása. Mivel ezen töröd magad így az álmodban is ez jelenik meg. Az, hogy a helyszínek így váltakoztak azért lehet, mert számodra ezek az ideillő életút helyszínei. Valószínűleg azt akarta "jelenteni" az álom, hogy fölösleges emészteni magad. Vagy próbáld meg, vagy hagyd a francba. Én az előbbit javaslom, legalább megadnád az esélyt. Az autonóm személyiség gyakori technikája.

Ennyi alap pszichológiából.


Rémálomnak hat... Lehet közrejátszott, hogy nehéz étel volt vacsorára és nehezebben emésztettél. Ez szokott még okozni lidércnyomást. Egy gyerekkori trauma is állhat a háta mögött, amire talán már nem is emlékszel. Ennyiből nehéz megmondani.


Valójában, hogy mit jelent csak is magad tudhatod pontosan. Vannak ugyan ezzel foglalkozó könyvek, de az autonóm személyiség a saját emlékeid és stílusod, gondolkodásmódod alapján állítja össze a képeket, az álmaidat. Emberenként különböző módon. Bár az általános következtetéseket megtudhatod egy ilyen könyvből.

2013. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!