Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? Bovebben lennt.

Ez mit jelenthet? Bovebben lennt.

Figyelt kérdés
Azt almodtam, hogy egy furdoben talalkoztam veletlenul egy reg nem latott ismerossel. O a termalban volt en meg csak kintrol guggoltam le melle mert meg utcai ruhaban voltam. O megfogott betett maga melle a vizbe es megakart csokolni de aztan elhuzta a fejet mert meg latta anyukamat es azt mondta hogy majd kesobb. Aztan mondtam neki hogy elmegyek felveszem a furdoruham mindjart visszajovok. Kimentem a vizbol de nem voltam meg csak nedves se. Elmentem az oltozobe ott is talalkoztam reg nem latott baratnokkel es az egyikuk elkerte a telefonomat jatszani vagy nem tudom miert.., meg beszelgettunk. Vegul felvettem a furdoruhamat es felebredtem, nem mentem vissza a fiuhoz. A fiuval korabban mar csokoloztam (nem almomban). Bocsi az ekezet hianyert.
2013. júl. 21. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Elfelejtetted orálisan kielégíteni. Te kis butus.
2013. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a fiú valóban tetszik(tetszett) neked, ha álmodban is megjelenik. Az, hogy ő bene van a vízben, te meg a partról szemléled,azt jelenti, hogy éli a saját életét (lehet, hogy azóta komoly kapcsolata is van), miközben te még a jövődet tervezed. A csók valami veszély jele, de lehet, hogy pont az anyukádnak köszönheted, hogy nem fog bajod történni, mert hogy őt látta meg a fiú. A baj elkerülését jelzi az is, hogy a vízből szárazon kerültél ki, (Lehet, hogy ez valami olyasmi kaland lehet, amire még nem vagy felkészülve, amire az is utal, hogy csak ezután akartad felvenni a fürdőruhádat).

Hogy egy ismerősöd elkéri játszani a telefonodat jelzi azt, hogy gondold meg kétszer is, kinek mit mondasz el magadról, nehogy valami pletyka tárgya legyél.

Legalábbis ez az én olvasatom.

2013. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt! :)
2013. júl. 25. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!