Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Összeírtam néhány álmomat,...

Összeírtam néhány álmomat, mit jelentenek?

Figyelt kérdés

rendszeresen vezetek álomnaplót ami be az összes olyan álmom benne van amire emlékszem és némelyiket elég érdekesnek találom meg lehet őket fejteni ?

2012. augusztus 27

ilyen tájt vissza térő álmom volt hogy egy verseny szerű játékon vettem részt az erdő közepén.az egyik megméretésen zöld köröket kellet helyre igazítani,egy másikon egy hídon kellet át jutni amit egy kötekedő őr őrzött (minden helyszínen két őr állt)a második megméretésen az óvodás játékokhoz hasonlóan forma beillesztgetés volt csak nagy méretben kivitelezve utána választani kellet hogy jobbra vagy balra mész (jobbra erdő,balra puszta) ezeken a helyszíneken gyűjtögetni kellet valamit ezt követte az előbb említett híd és a " vas kereszt" (olyan monumentális földre fektetett kettős keresztet kell elképzelni mint a címerben van csak az alján egy vas kör éktelenkedett),hármas csapatokra voltunk osztva személy szerint két lányt kaptam az egyikük az akkori legjobb barátnőm a másik egy semleges személy akit mai napig csak látásból ismerek ,két akadály között futni kellet ellenkező esetben pont levonás járt amit az égen láttok a bal oldali "sarokban"

2013 jan 1

álmomban kecskemétre mentem vonattal ,de a második megálló nem a kőrősi unalmas állomás volt hanem egy olyan szép kis állomás amit életemben nem láttam,apró fa házacska volt körülötte tóval és abban koi pontyok voltak rengeteg finoman megmunkált porcelán tárgyal ,ahogy a vonat mellé ért a sín elkezdett lejteni szinte függőleges lett. eddig a megszokott utazó társammal jöttem de itt felszállt egy általánosból való ex-osztálytársam együtt mentünk tovább,de valahogy leestünk a vonatról de az olyan lassú volt hogy miközben ment vissza tudtunk ugrani és pont egy olyan kocsiba ahol ittas férfiak kártyáztak és leszóltak minket hogy mit képzelünk magunkról hogy meg zavarjuk az ő szórakozásuk ,a vonat kívülről míves kovácsoltvasból készült (zöld)

ez mostanság történt vagy a tegnapi vagy a tegnap előtti :

(nem készült róla feljegyzés ezért nem tudom pontosan)sétálok be az iskolámba mezítláb a járdán ,de akkor észre veszem hogy tiszta üveg szilánk a beton és mindenki rohan kifelé az iskolából én meg ugye nem tudok mert szét vágná a lábam az üveg látom a barátaimat is ,de én mégis olyan srácot kérek meg hogy hozza már ki a cipőmet a teremből akit a való világban csak látásból tudom ,hogy létezik a srác gond nélkül bele megy a következő amire emlékszem ,hogy egy hegyen vagyok már cipőben ami szintén végig van borítva üveg szilánkkal és most már sikerült megvágni a lábam is ahogy mászok le a hegyről mert azok akikkel oda jutottam a hegyhez indulnának és ha nem sietek ott hagytak volna ,a korábbi srác itt is feltűnik bár nem emlékszem az itteni szerepére

lehet ezekből ki hámozni valamit?? 15/l



2013. júl. 17. 23:21
 1/1 anonim válasza:
Én úgy vagyok az ilyen álmokkal, hogy amit először gondolok róluk ,hogy vajon mi a mondanivalója az álmomnak mindig az első ami beugrik az az álom jelentése.. csak ki kell elemezni, hogy szerinted mit jelenthet mert saját magadat csakis te ismered a legjobban. :)
2013. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!