Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legértelmetlenebb,...

Mi volt a legértelmetlenebb, zagyvább, betegebb álmod?

Figyelt kérdés
Ha van kedved meséld el.

2013. jún. 14. 16:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

[link]


az első álom ami a linknél van ott franciaország felosztásától karácsonyfa díszen át az udvaron levő gyerekeket lövő vadászgépekig minden van, + 40-50álom még

2013. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Amikor elhagytam a fejemet és meg kellett keresnem, de beesett a szekrény mögé és koszos lett.

Ez nem vicc.

2013. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Sok zagyvaságot szoktam álmodni, most inkább csak annyit mondok, hogy egyszer császármetszést hajtottam végre anyámon :D
2013. júl. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Több mint tíz éve álmodtam, de ennél furább, zagyvább dologra nem emlékszem. Egy gerillaszervezet tagja voltam, a fedőnevem Vellasca volt (lehet, hogy a Xena-sorozatból ragadt rám) Sárga overált és fehér csizmát viseltem , hasonlóan April O-Neilhez az eredeti Tini Nindzsákból, de volt még rajtam fekete barett-sapka is.

Akkor egy arab terroristavezért kellett likvidálnom, amit én úgy hajtottam végre, hogy fogtam a képét, és az álláról a port.

Ezután álltunk az éjszakában a tűznél és a kezünket a magasba téve tapsoltunk, miközben énekeltünk.

2013. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Egyszer azt álmodtam, hogy a legkisebb testvérem (hamarosan 2 éves lesz) meghalt. Nem tudtuk az okát, hogy miért halt meg. Betegségre gondoltam, valami erős, gyors lefolyásúra. Miután biztosak voltunk a halálában, sokk ért bennünket. Zokogva tekertük bele egy puha plédbe, ami az övé volt még kisebb korában, majd kivittük a falu melletti tóhoz, köveket kötöttünk rá, majd bedobtuk a tóba. Szorongtam. Időközben elutaztam Skóciába, majd visszautaztam. Rájöttem, hogy nem tudtam tőle elköszönni, nem volt rá alkalmam. 1 hónappal azután történt ez, hogy vízbe dobtuk. Elmentem a tóhoz, leúsztam, kibontottam a kis plédet. Elszorult a szívem, láttam a halott kis testét, fel volt puffadva, tele volt hullafoltokkal, mállott a bőre, levált az alsó állkapcsa, halak, meg mindenféle vízi állatka ette a bomló testét. Hányni tudtam volna a látványtól, illetve ezzel együtt zokogni.
2013. júl. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!