Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett ez az álom?

Mi lehetett ez az álom?

Figyelt kérdés

Amikor megszülettem akkor nagyon rendes idős szomszédaink voltak, akikkel olyan kapcsolatba kerültem amilyen még köztem és a vérszerinti nagyszüleim között sincs. Őket tekintem (illetve tekintettem) a nagyszüleimnek. A bácsi sajnos már 6 éve halott, a néni pedig 2 hónapja. Még mindig nem tudom felfogni, olyan mintha még mindig élnének és nem telik el olyan nap, hogy ne gondolnék rájuk.

A lényeg az, hogy éjszaka azt álmodtam, hogy sétáltam az utcán és egyszer csak valahol meghallottam a hangjukat, hogy beszélgetnek és bementem hozzájuk de akkor még éltek. Mondtak valamit, hogy a bácsi lehet, hogy furcsán fog viselkedni mert agyvérzése volt (igaziból nem volt, nem is abban halt meg) de semmit nem vettem észre rajta. Beszélgettem vele és nagyon szorosan átöleltük egymást és az álomban sírtam, mintha tudtam volna, hogy meg fog halni. Reggel semmi másra nem tudtam gondolni és amikor az álmomra gondoltam szinte éreztem az ölelést. Nagyon jól esett de kicsit szomorú is vagyok. Ilyet még sosem éreztem.


2013. máj. 27. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem azért álmodtad,mert fontosak voltak számodra és a sok közös emlék miatt érezhetett úgy az álomban,hogy még mindig élnek.

Én meghalt nagyszüleimről álmodtam hasonlót.Ha érdekelnek ezek az álmok,akkor leírom priviben.

2013. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!