Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez mitől lehetett?

Szerintetek ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés

Az történt hogy apám keltett hogy menjek suliba és én felébredtem tudtam magamról de valahogy nekimentem apámnak és megkérdeztem tőle hogy te kivagy és mit keresel a házamban? Aztán apám felpofozott és minden rendbe volt.

Ez már a második eset és nem akarok apámnak semmit bajt okozni.



2012. dec. 29. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
XXDDDD nagy tag lehetsz megnéztem volna :D
2012. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát rohadtul nem vicces:/
2012. dec. 29. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem :D Legközelebb állj meg előtte, kezdj el Gangnam style táncot nyomni, és közbe mondd neki hogy "én vagyok itt az atyaúristen te csak egy megtűrt személy vagy, és csak az én szavam számít!" XXDDDD
2012. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
talan alvasi paralizis
2012. dec. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

le kéne szoknod a fűről :D

viccet félretéve, ez azért lehet mert ha kiugrasztanak az ágyból akkor velem is előfordul, hogy mozgok és beszélek, de még mindig félálomban vagyok. és hiába tudsz magadról, nem érzed hogy mi van körülötted.

és az előző válaszoló totális hülyeséget írt, az alvási paralízis teljesen mást jelent.

2012. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven írtad a kérdést? Hasonlít a magyarra, az appercipiáló képességemmel sem szokott baj lenni, de ezt nem értem.
2012. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat köszönöm.

Akik meg trollkodnak azok menjenek és verjék ki ha nem tudnak rendes választ adni.

Utolsó neked meg azt üzenem hogy Magyarul írtam :)

2012. dec. 30. 08:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!