Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy a Zoli...

Azt álmodtam hogy a Zoli összejött az Évával. Emiatt a Tibor nagyon mérges lett, és összejött a Zsuzsával. Szerintetek László még szűz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 12:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tibor Lászlóba szeret:DD
2013. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Muszáj hülye kérdéseket feltenni? -.-
2013. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Deriváld le kétszer, és megtudod!
2013. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 The Evil Twin ***** válasza:
Azt a tényt persze - szerintem szándékosan - kihagyod, hogy Álmos és Lajos ellopták Tibor tárogatóját, és felgyújtották a beregszászi lápban, miután megtudták, hogy mi van Zsuzsával, és László csak azért szűz, mert kilenc éves.
2013. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Eddig nem hittem az álomfejtésben, de az utolsó rájött mindenre. Ha lehet akkor kapcsolódj le az agyamról pls.
2013. máj. 19. 16:18
 16/17 anonim ***** válasza:
Van egy faja tűzfalam, direkt telepaták ellen. Rágógumival összeragasztott használt wc-papírt kell a szádra tekerni és ez fullra kizárja az illetéktelen behatolókat. De ne mondd el senkinek!!!
2013. máj. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szerintem, ha összejössz Ákossal, akkor Edina bevallja Évikének, hogy leszbikus, erre Zoli majd, annyira kiakad, hogy elárulja Tibornak, hogy terhes Lászlótól, aki már, értelemszerűen, nem szűz.

Béla meg csak, röhög majd az egészen.

2013. máj. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!