Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan lehetséges ez? Tobbi...

Hogyan lehetséges ez? Tobbi lennt:O

Figyelt kérdés
szoval nagyon tetszik egy pasi (szeretem igazabol) es mostanaban nem beszelunk..este azt almodtam hogy felpofoztam es utana lefekudtunk..almomba o kerdezte hogy akarom-e.. erre reggel amikor felkeltem pont kb akkor irhatta amikor felebredtem ram irt Facebookon hogy nincs -e kedvem talizni es lefekudni vele..nemtudom felfogni..plusz erdekesseg hogy almomban pisilnem kellett ezert hagytuk felbe aztan felebredtem es mennemkellett pisilni..bocsi az ekezetek miatt.L
2013. máj. 8. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:

"ram irt Facebookon hogy nincs -e kedvem talizni es lefekudni vele.."


Az ilyen férfit alapból el kell zavarni.

2013. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ezek álmok. Szimplán a vágyaidat álmodod meg. Nem nagy cucc. Dugasd meg magad. A pisiről meg csak annyit hogy ugye az álmaidat is az agyad generálja, meg a pisilési ingert is az agyad érzékeli.
2013. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen almok de utana nemtudom a pasii megerezte vagy valami mert szinte megtortent az almom.
2013. máj. 8. 11:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Így, spontán megkérdi, megdughat e? Szép...
2013. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DarkLantern ***** válasza:

4-es, nem az a szép hogy spontán megkérdi, hanem ha a lány spontán igent mond. Na az gyakorlatilag mindent elmondana.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: ha álmodban pisilni kell 2 kimenetele van a dolognak. 1 felkelsz és elmész wc-re, a másik: nem kelsz fel és úgy végzed el a dolgot.

Az álom az álom, vágysz a srácra ezért álmodtál róla, ő meg azért kérdezte meg mert tudja hogy le akarsz vele feküdni, és spontán nem hagyná ki a biztos lyukat.

Lehet lepontozni :)

2013. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!