Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segitenetek? Ez mit jelenthett...

Segitenetek? Ez mit jelenthettett? (tobbi lennt)

Figyelt kérdés
azt almodtam tegnap,hogy a baratnommel voltunk meghivva az egyik ferfi alltal akit ismerunk,megvoltunk hivva a lakasahoz es ott volt ket gyerek(nem a ferfie) es en odamentek a kislanyhoz es mondtam hogy jojjon egy kicsit ide hozzam de furan viselkedett es azt mondta a ferfi,hogy jojjek vele egy kicsit elmentem. Setaltunk es beszelgettunk aztan visszamentunk es a baratnom az agyon volt es verforltok voltak az agyon es raneztem a baratunkra(ferfira) es o mosolygot en meg nekiugrottam hogy mit tettel?! es azt modta ,hogy semmit,de biztos voltam benne hogy o volt o csinalt valamit( de a baratnom meg elt) es azt mondta a baratnom hogy menjunk innnen,es megfogtam a kezet es probaltam elvinni de nem engedett ki a baratom es a baratnom visszafutott aztan a baratom megcsokolt es nem engedett elfele. aztan vegul elengedett es en megkaptam a baratnomet es futottam ki a lakasbol de az ajta zarva volt es nem tudtunk kimenni. A helyesirasert elnezest kerek, a trollkodos kommentektol kimeljetek;):)
2013. febr. 6. 14:28
 1/2 hawkbill ***** válasza:
hát pedig... mire kibogarásztam ezt az egészet... nem is értem, ha már elvárod tőlünk, hogy segítsünk, miért nem tisztelsz meg minket azzal, hogy nem csak idefosod a mondandódat, hanem egy kis időt rászánsz arra, hogy olvasható is legyen? ez amúgy vonatkozik az összes hasonlóra is... -.-
2013. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"ez amúgy vonatkozik az összes hasonlóra is... -.-"


Ahogy látom azért pár nyelvtanórát te is ellógtál... és hiába van feltéve egy ilyen hasonló kérdés normálisan, arra se jön válasz ami normális... erről ennyit.

2013. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!