Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » RÉMÁLOM. Jelentése? (bővebben...

RÉMÁLOM. Jelentése? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Éjjel azt álmodtam, hogy a volt nagy-nagy szerelmem(viszonzatlan volt) meghalt, és én mentem a temetőbe hozzá minden nap. Mit jelenthet ez? Aggódom.
2011. jún. 29. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt,hogy még mindig nagyon szereted és összeomlanál,hogyha elveszítenéd örökre..
2011. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ő tudja hogy szerelmes vagy belé? Mer ha nem lehet az is h meg kéne neki mondanod az érzéseidet,mielőtt elveszíted. Ha tudja akkor meg valószínűleg az előzőnek igaza van
2011. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha kifejezetten egy személyt látsz meghalni, az jót jelent. Ha fogakkal, illetve vízzel, messzi fákkal álmodsz, az jelenti a halált.
2011. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát osztálytársak voltunk, 4évig szerettem, és végig tudta, de ő gyűlölt. Tény, hogy most is nagyon fontos ember számomra(sőt talán örökre az lesz) és ezért is ijedtem meg.
2011. jún. 29. 11:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy meghalni nem láttam, csak a sírját csak. És az, hogy jót jelent, azt, hogy értsem?
2011. jún. 29. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hát osztálytársak voltunk, 4évig szerettem, és végig tudta, de ő gyűlölt."


Ha nem volt oka hogy gyűlöljön,akkor rohadjon meg,sajnálom..


Az meg h jót jelent ha valaki meghal,van benne igazság,egy új dolognak a kezdete,ez lehet új élet is.

2011. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tetszettem neki, mint nő és gyűlölte,hogy pont én szerettem, pedig az életemet adtam volna érte. Dehát ez van sajna.
2011. jún. 29. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!