Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon miért álmodom ezt folyton?

Vajon miért álmodom ezt folyton?

Figyelt kérdés
16L vagyok és anyukámmal alszok egy ágyban (azért mert az én szobámat takaritják a falat a penész miatt) és ugye egy ágyban alszunk. hetente minimum 1x azt álmodom h valami sráccal alszok az ágyban amibe anyukámmal is a valoságban. és álmomban felébredek és nézek felfelé megfordulok és akkor látom h a srác van mellettem és szivrohamot kapok mert álmomban valami bulibol mentem fel a sráchoz és anyám jött értem ( a valoságban is ugy van h mindig jön értem buli után) biztos majd leszedi a fejem ha megtduja h fiunál aludtam. amikor felébredek igazábolakkor megfordulok és megnézem h anyukám fekszik e mlettem és nem e fiu és akkor megnyugodok h igen ő. ja és van amikor a srác aki fekszik mellettem az vagy a barátom aki 21F vagy valami nagyon joképű srác:$ :D miért álmodhatom ezt nem aludtam még sose fiuval am?

2013. ápr. 13. 00:35
 1/2 anonim válasza:

Én a helyedben találnék erre az egész álomra egy kulcsszót és megnézném a neten az álmok jelentésénél.

Nem tudom, hogy hiszel-e benne, de nekem egyszer bejött, hogy fésűről álmodtam és az veszekedést jelent, majd a nap során veszekedés volt a családban.

Szerintem, ha visszamész a saját szobádba ezek az álmaid lassan elmúlnak...

2013. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lunajanka válasza:
Itt fontos lenne tudni, hogy szűz vagy-e még. De ez a magánügyed, rám nem tartozik, így azt mondom amit tudok. Ha szűz vagy még akkor félsz az elsőtől. Ha nem akkor anyukádon a hangsúly. (Talán) Attól tartasz, hogy reagálna arra, ha megtudna rólad valamit amit eddig nem mondtál el. (Hangsúlyozom TALÁN) Bocs a kétes válasz miatt. Az álomfejtéshez több infó kell, nem csak maga az álom és néhány morzsa, mert ez egy összetett dolog lehet pszichés és/vagy spirituális.
2013. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!