Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom folyton az exemmel?

Miért álmodom folyton az exemmel?

Figyelt kérdés

Januárban szakított velem a barátom!Azóta is sokszor álmodom vele! Vagy a szakítást álmodom újra csak más helyszínen! Vagy,hogy neki már van valakije és azzal látom,vagy éppen egy rokonommal jött össze.Vagy pedig,hogy kibékülünk, újra együtt vagyunk!Kb. ezeket szoktam!

Légyszi azt ne írjátok,hogy mert még gondolok rá és szeretem,mert ez tény és én is tudom,csak kíváncsi lennék,van e ezeknek valamilyen jelentése,vagy egyszerűen,mert gondolok rá azért van?

Köszi a válaszokat!



2013. ápr. 6. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is így van, gondolom a tudatalattid miatt, amit nem igazán tudsz befolyásolni, még ha tudatosan el is nyomod sokszor, mikor olyan állapotba kerülsz és előjön a "tudat alatti én"-ed akkor vele foglalkozol..
2013. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehetséges! :/ Csak annyira rossz érzésem van mindig mikor felkelek! :S
2013. ápr. 7. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!