Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azért álmodom vele mert tudat...

Azért álmodom vele mert tudat alatt "őt akarom"?

Figyelt kérdés

Van két fiú, mindketten nagyon tetszenek, úgy érzem képtelen vagyok választani közülük. Mindkettőjükre nagyon sokat gondolok, de mégis csak az egyik szoktam álmodni, vele elég sokszor, hogy együtt vagyunk, megölel, megcsókol stb. de a másik fiúval még sosem álmodtam pedig rá is sokat gondolok és úgy érzem ő is ugyanúgy tetszik mint a másik..

talán tudatalatt mégis azt a fiút akarom jobban akivel sokat álmodom?

17/L



2013. ápr. 7. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
neeeeeeeeeeeemnemnem
2013. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aham szóval nem. értem. És ezt meg tudnád indokolni nekem? vagy akkor nem tudod hogy miért lehet? :)
2013. ápr. 7. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Az álmok tudatalatti üzenetek!!És épen a fordítottját álomdjuk!!!PL.:Halállal álmodsz-hosszú élet....

Tehát szerintem te a másik fiút akarod(akivel nem álmodsz)

De ezt csak te tudod eldönteni....

2013. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Shaddark ***** válasza:

Ez hülyeség. Az egyik embernek nem ellentétje a másik :)

Ilyen alapon álmodhatna piros seggű páviánnal is mert arra nem hasonlít aki szimpatikus...

Aki jobban felkelti az érdeklődésed azzal fogsz - ez lehet akár negatív dolog is, aki napközben bunkózik veled akkor azzal fogsz mert azt kell feldolgoznod.

Hogy melyik szimpatikusabb arra meditációban tudsz rájönni, álmodban biztosan nem.

Ha ki akarod próbálni akkor meditálj, mélyülj el magadban majd képzeld el az egyikkel az életet, majd a másikkal is.

De dönteni úgy célszerű hogy megismered őket - ilyen udvarlási fázisban a legtöbben nem megukat adják hanem próbálják megszemélyesíteni azt akire vágysz. Azaz eleinte csak a jobb színészt tudod kiválasztani.

Ha megismered valamelyiket jobban akkor tudsz dönteni igazából.

2013. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!