Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Fontos!

Mit jelenthet? Fontos!

Figyelt kérdés

van egy fiú, akiről egyik nap végleg lemondtam...

de, egyik este, sose történt még ilyen, de vele álmodtam. az álmomba az volt, hogy odajött hozzám, miután magába mormolta hogy milyen szép lány vagyok, és megkérdezte hogy ülök-e mellette egy előadáson? én igent mondtam, megöleltük egymást.:) (és nagyon jó illata volt) a legfurcsább az volt, hogy nekem sosem szoktak tiszta álmaim lenni, de itt mindenre tisztán emlékszem, az arcára stb... mit jelenthez ez az álom? segítsen valaki kérem!!!



2013. márc. 31. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Jaj, hát nem egyértelmű.Nem akarsz róla lemondani és kész.
2013. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én nem akarok róla lemondani... és azt gondoltam lehet hogy ez egy jel, hogy van még esélyem, és ne gondoljam azt hogy más tetszik neki!
2013. márc. 31. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem egy jel, csak egyszerűen vonzódsz hozzá.Az emberek gyakran álmodnak olyanokkal, akiket szeretnek.Ennyi.
2013. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!